Właściwie to nie wiemy, o co chodzi… Ludzie uwielbiają oglądać różne obrzydliwe rzeczy. Kilka miesięcy temu wszyscy pisali o filmikach, na których możemy zobaczyć wyciskanie pryszczy, wągrów i różnego rodzaju cyst. Nagrania, od których może robić się co najmniej niedobrze, zamieszczała m.in. Dr. Sandra Lee, nie tylko na Instagramie, ale również na YouTube, mają miliony wyświetleń… Jeżeli właśnie jecie, nie polecamy Wam zaglądania do dalszej części newsa.

ZOBACZ: OKROPNY ATAK NA MODELKĘ, KTÓRA W KAMPANII ADIDASA POKAZAŁA NIEOGOLONE NOGI

Dzisiaj przychodzimy z nowym trendem czyli… pozbywaniem się wrastających włosów. Tak, dobrze przeczytałyście… Przypadłość, z którą zmaga się mnóstwo kobiet, szczególnie tych, które używają depilatora, to coś, co aktualnie na Facebooku jest bardzo „hot”. Wam również ciężko w to uwierzyć?

No cóż, piszą o tym dosłownie wszyscy. Instagramowy profil o nazwie tweezist ma już prawie 110 tysięcy obserwujących, ale jego popularność ciągle rośnie… Jeżeli więc uwielbiacie „dręczyć się” obrzydliwymi filmikami, musicie dołączyć do grona obserwatorów.

ZOBACZ: 5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZMAGASZ SIĘ Z TRĄDZIKIEM NA PLECACH

Żeby nie było, że nie ostrzegałyśmy – te filmiki ciężko przestać oglądać…