Prawdopodobnie każda z nas kojarzy crocsy – gumowe klapki, które zrobiły zawrotną karierę wśród domowego obuwia. Ale ich klasyczna wersja to już przeszłość. Jak to bywa w świecie mody, nic nie trwa wiecznie. Dlatego teraz przyszedł czas na ich kolejną odsłonę.

ZOBACZ TEŻ: TE SANDAŁKI Z SIECIÓWKI TO PRAWDZIWY SPRZEDAŻOWY HIT! PODOBNE NOSIŁY NASZE MAMY

Gumowe klapki doczekały się punkowej wersji! I to wcale nie jest spóźniony żart na Prima Aprilis. Buty są już prawdziwym hitem sieci, a co najlepsze, coraz więcej osób chce je kupić.

Sami twórcy nowej wersji crocsów reklamują je jako stylowy model, dzięki któremu można zyskać nie tylko bardzo wygodne buty, ale też oryginalny wygląd.

Trzeba przyznać, że gumowe klapki wyglądają dosyć specyficznie – mają czarny kolor, są ozdobione połyskującym łańcuchem, a po bokach i z tyłu mają prawdziwe ćwieki. Crocsy można kupić na stronie etsy.com, ale nie należą one do najtańszych modeli, ponieważ kosztują prawie 200 funtów. Dla wielu cena nie jest jednak żadną przeszkodą. Punkowe crocsy mają coraz więcej fanów, którzy są zachwyceni nową wersją kultowego obuwia.

ZOBACZ TEŻ: TE MANIKIURZYSTKI PONIOSŁA FANTAZJA. ZOBACZ ICH NAJBARDZIEJ SZPETNE „DZIEŁA”

Podobają Wam się w takiej odsłonie?