Tik Tok to miejsce, w którym możemy poznać wiele ciekawych sposobów na urozmaicenie swojej rutyny pielęgnacyjnej i poznać ciekawe triki dotyczące makijażu. Wiele użytkowniczek dzieli się tam swoimi sposobami na to, w jaki sposób dba o swoją urodę. To także propozycje na to, w jaki sposób wykorzystać stare kosmetyki, by służyły nam w inny sposób. Jednym z ciekawszych propozycji było stworzenie płynnego rozświetlacza za pomocą oliwki do ciała i cieni do powiek. Innym, równie interesującym nagraniem jest szybki patent na zminimalizowanie widoczności cellulitu. Wystarczy wymieszać ulubiony balsam do ciała z odpowiednim naturalnym olejkiem.

Ale oprócz ciekawostek ze świata beauty, coraz więcej pomysłów dotyczy mody. Tu również internautki dzielą się swoją kreatywnością i pokazują jak w prosty sposób zamienić stare, nieużywane ubrania, by nabrały zupełnie nowej odsłony.

Hit z Tik Toka – w ten sposób usta wyglądają na pełniejsze. Genialny pomysł!

Jedna z użytkowniczek Tik Toka zdradziła swój patent na to, jak w szybki sposób zmienić zwykły T-shirt na zupełnie nową, modną stylizację. Aby odtworzyć jej sposób wystarczy mieć przy sobie gazetę, z której wybieramy konkretny, interesujący nas wycinek. Następnie przykładamy go do koszulki, kładziemy folię i papier i za pomocą żelazka „doklejamy” w taki sposób, by wybrany wzór przyległ do materiału. W 5 minut stare ubranie nabiera zupełnie nowego charakteru! To prostu sposób na to, by zamiast wyrzucać T-shirt lub inny element garderoby stworzyć z niego modny look.

To kolejny dowód na to, że nie musimy kupować nowych ubrań, by wyglądać stylowo. Wystarczy odrobina kreatywności i trochę czasu, aby odmienić swoją szafę i zyskać nowy, modny element.

@tocestyle

I try the trend ... but watch till the end ##trend ##diy ##cool ##crazy ##fashion

♬ Blinding Lights - The Weeknd