Harry Styles komplementuje Olivię Wilde w jednym z pierwszych wywiadów, jakich udzielił na temat swojej dziewczyny. „Miałem wspaniałe doświadczenia, gdy byłem reżyserowany przez Olivię”, powiedział Styles w „The Howard Stern Show”. Aktorka pracowała z nim przy filmie „Don’t Worry Darling”. „Czasami aktorstwo jest bardzo niewygodne. Wymaga dużego zaufania, jeśli chcesz dać z siebie wszystko, a myślę, że zaufanie do reżysera to dar, więc było to bardzo pomocne”, dodał.

Harry Styles pierwszym mężczyzną na okładce „Vogue”. Przełamuje stereotypy płciowe

Doszedł też do wniosku, że „było to naprawdę miłe doświadczenie”. Styles poznał Wilde pod koniec 2020 roku, kiedy obsadziła go w thrillerze psychologicznym. Plotki o ich randkach pojawiły się w styczniu 2021 roku, po tym jak strona internetowa Page Six opublikowała ich wspólne zdjęcia zrobione podczas ślubu agenta Stylesa.

Parę sfotografowano zaledwie dwa miesiące po tym, jak Wilde rozstała się z byłym narzeczonym , z którym ma dwójkę dzieci: 8-letniego syna Otisa i 5-letnią córkę Daisy. Od tego czasu Olivia Wilde wspierała muzyka na kilku jego koncertach, w tym podczas jego występu na Coachelli. Chociaż para rzadko mówi o swoim związku publicznie, wygląda na to, że zaczyna się z tym czuć bardziej komfortowo.

Wilde żartobliwie określiła Stylesa jako „wschodzącego aktora” podczas niespodziewanego występu na CinemaCon pod koniec kwietnia. Zaprezentowała tam pierwszy zwiastun „Don’t Worry Darling”. Premiera filmu już we wrześniu 2022 roku.

Zara wprowadza zaskakujące zmiany. Większość klientów raczej nie będzie z nich zadowolona