W trakcie ostatnich miesięcy Jamie Lynn Spears trafia na pierwsze strony gazet niemalże codziennie. Odkąd zaostrzyła się walka o uwolnienie Britney fani oskarżyli Jamie Lynn o to, że nie wspiera ona siostry. Po wylaniu się owych zarzutów Jamie Lynn wypowiedziała się w mediach społecznościowych, że bardzo popiera to, co chce zrobić Britney.

Mąż Jamie Lynn, Jamie Watson wyjawił zaś, jaki stosunek ma jego rodzina do powrotu Britney: „mogę zapewnić, że rodzina ją kocha i chce dla niej jak najlepiej”, powiedział Watson, który poślubił Jamie Lynn w 2014 roku. W tym tygodniu fani wspierający ruch #FreeBritney zauważyli coś interesującego na selfie w mediach społecznościowych opublikowanym przez Jamie Lynn.

Courtney Love przyłączyła się do akcji #FreeBritney. Żona Kurta Cobaina zaśpiewała cover „Lucky”

Mąż Jamie Lynn przyłapany na oglądaniu konta Britney Spears na Instagramie

Jamie Lynn Spears udostępniła zdjęcie w bikini na swoim koncie na Instagramie. Na zdjęciu widać również jej męża Jamiego Watsona. Watson siedzi przy biurku z dwoma komputerami przed lustrem. Trzyma też w rękach telefon i uważnie na coś patrzy. Internauci o sokolim wzroku zauważyli, że jest to jeden z postów Britney Spears na Instagramie!

Britney Spears w ostrych słowach odniosła się do paparazzi. „Przestańcie zniekształcać moje zdjęcia i edytować je w tak żenujący sposób!”

 

https://www.instagram.com/jamielynnspears/

https://www.instagram.com/jamielynnspears/

Jamie Lynn usunęła później zdjęcie. Oczywiście fani natychmiast zaczęli plotkować o Watsonie zerkającym na post w mediach społecznościowych Britney. „Jamie Lynn i jej mąż, mają obsesję na punkcie Britney”, napisał na Twitterze jeden z fanów. „Największym zwrotem akcji byłaby informacja, że to Jamie Lynn i jej mąż prowadzą Instagram Britney”, napisał inny użytkownik mediów społecznościowych.

Co o tym sądzicie?

Doda zdradziła, ilu miała partnerów seksualnych. „Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera”