Tik Tok ani na chwilę nie przestaje zaskakiwać. Pojawiające się tam filmiki są kopalnią inspiracji, jeśli chodzi o modowe i urodowe sztuczki. Wiele dziewczyn chętnie dzieli się swoimi sposobami, które wykorzystuje podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej albo pokazuje swoje pomysły na piękny i trwały makijaż.

Wśród użytkowniczek bardzo popularne są również przepisy na domowe kosmetyki oraz proste sposoby szybkie i efektowne fryzury. Ostatnio wielką popularnością cieszy się w szczególności jeden krótki tutorial, na którym możemy zobaczyć nowy, zupełnie zaskakujący sposób na wykorzystanie tamponu. O co konkretnie chodzi?

Abstract Nails – uroczy i pełen kolorów trend w stylizacji paznokci. Nie będziesz mogła oderwać od nich wzroku

Tik Tok Tampon Hack

Jedna z użytkowniczek Tik Toka postanowiła podzielić się swoim sposobem na to, jak w szybki i prosty sposób usunąć stary lakier do paznokci. Okazuje się, że można uprościć całą czynność. Wystarczy wykorzystać w tym celu tampon z aplikatorem. Wystarczy zanurzyć go w zmywaczu do paznokci, a kiedy nasiąknie przetrzeć nim płytkę paznokcia.

Dzięki aplikatorowi skóra nie będzie mieć bezpośredniego kontaktu ze zmywaczem. A dodatkowo zyskamy praktyczny gadżet, dzięki któremu całość pójdzie naprawdę gładko i szybko. Wypróbujecie ten trik?

Na popularnej platformie co chwilę pojawia się nowy beauty trik, który podbija Internet. Ostatnio pisałyśmy Wam o trendzie na płynny chlorofil, który ma niwelować trądzik i zapewniać szybką drogę do gładkiej skóry oraz o przepisie na szybką i efektowną maseczkę do włosów z aloesu. Korzystacie z porad, które pojawiają się na Tik Toku?

@ag380gtmgmt

##lifehack ##beautyhack ##nailpolish ##nailpolishremover

♬ original sound - ag380gtmgmt