The Weeknd to kanadyjski wokalista pop, który w krótkim czasie wzbił się na sam szczyt, zyskując międzynarodową rozpoznawalność. Artysta zawitał nawet do Polski, występując na Open’er Festival w 2017 roku.

Bella Hadid przefarbowała swoje piękne włosy! Nie zgadniesz, jaki kolor wybrała

Chociaż wokalista wykonuje muzykę popową, trudno nazwać go przeciętym, komercyjnym artystą. Od początku kariery wyróżniał się charakterystyczną fryzurą, a także nieco wycofanym stylem życia. Abel Tesfaye (bo tak nazywa się naprawdę) mimo medialnych związków z Bellą Hadid i Seleną Gomez, rzadko pozuje na ściankach i trzyma na dystans świat show-biznesu.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Teraz zrobił wyjątek, by pojawić się na premierze Uncut Gems na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Gwiazdor jednak nie przypominał dawnego siebie.

Wygląda na to, że wraz z kolejnym zerwaniem z Bellą Hadid, wokalista postanowił drastycznie zmienić wizerunek. Artysta postawił na retro look – dłuższe, zaokrąglone afro, które wcześniej charakterystycznie przycinał po bokach i długi wąs. Te małe, ale znaczące zmiany sprawiły, że muzyk wyglądał zupełnie inaczej, wprawiając tym fanów w zakłopotanie – naprawdę trudno było go rozpoznać.

Starsza siostra Gigi i Belli też chce być modelką. Pytanie czy ma na to warunki?

Pozytywna zmiana? My mamy mieszane odczucia.