Księżna Diana, nazywana Królową ludzkich serc i wielką ikoną mody, do dziś pozostaje jedną z najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej i mimo że od jej śmierci minęło już ponad 20 lat, pamięć o niej wciąż pozostaje żywa. W ostatnim czasie o Dianie wspominano jednak głównie w kontekście walki z paparazzi, jaką toczy obecnie jej syn Harry wraz z żoną. Zdaniem wielu to właśnie tragiczna śmierć matki i chęć ochronienia żony przed podobnym losem, popchnęła Harry’ego do podjęcia radykalnej decyzji, jaką było wystąpienie z rodziny królewskiej.

Hailey Bieber niczym księżna Diana. Moda zatoczyła koło

Teraz jej tragiczna historia powróci za sprawą hitowej produkcji Netflixa – The Crown. Serial, opowiadający o życiu królowej Elżbiety II, w czwartym sezonie skupi się na nieszczęśliwym małżeństwie syna monarchini z Dianą Spencer.

Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. To zdjęcie stało się już viralem

Już teraz pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu, na których możemy zobaczyć Emmę Corrin, wcielającą się właśnie w księżną Dianę. 24-letnia aktorka, dzięki idealnie odwzorowanym kultowym stylizacjom Lady Di, niemal do złudzenia przypomina Królową ludzkich serc.

Jak myślicie, serial przywróci modę na lata 80.?