Kim Kardashian przechodzi właśnie przez fazę naturalności. Albo może raczej „naturalności”, bo gwiazdka, która jest dziełem chirurga plastycznego raczej naturalna nie jest. W każdym razie – na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia, na których możemy oglądać ją bez makijażu.

ZOBACZ: KIM KARDASHIAN CHCE PRZYWRÓCIĆ DO ŻYCIA PEWIEN STARY TREND? (FOTO)

Pod ostatnim tego typu zdjęciem pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy. Kim, która w podpisie pochwaliła się minimalnym makijażem, wg jej obserwatorów oprócz wspomnianego przez nią korektora i bronzera celebrytka ma również coś na ustach – te są obrysowane konturówką i pokryte albo kremową szminką w odcieniu nude, albo nawilżającym balsamem do ust. No i oczywiście rozświetlacz – ten widoczny jest na czole i brodzie. No i oczywiście rzęsy – te zostały delikatnie wytuszowane, a obserwatorzy doszukali się również cieni na dolnej powiece.

Uff… Kim się nie poddaje i wrzuca kolejne zdjęcie. Tym razem zostało zrobione po przebudzeniu (wg Kim). Nie jesteśmy pewne czy to aby całkowity brak makijażu, ale musimy przyznać, że Kim wygląda bardzo świeżo i… naturalnie (nie wierzymy, że to piszemy). Zastanawiamy się tylko czy blask na jej twarzy to aby na pewno nie jest rozświetlacz.

ZOBACZ: TO JEST DOWÓD NA TO, ŻE KRYZYS W ZWIĄZKU SIĘ ZAKOŃCZYŁ!

Jak Wam się podoba?

Good morning….

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Teraz już na poważnie... Kim Kardashian w końcu pokazała się bez makijażu

Teraz już na poważnie... Kim Kardashian w końcu pokazała się bez makijażu

Teraz już na poważnie... Kim Kardashian w końcu pokazała się bez makijażu