Czy są tu miłośniczki zimowej pogody? Pewnie niektóre z nas lubią obraz spadających płatków śniegu, ale zawsze lepiej jest je oglądać z tej drugiej, bezpiecznej strony za oknem, a najlepiej w towarzystwie ciepłej czekolady i kominka. Szczególnie, że to co mróz, wiatr i ujemne temperatury mogą zrobić z nasza skórą naprawdę jest mało przyjemne…

ZOBACZ TEŻ: TINT CZYLI KOSMETYK, KTÓRY NA NOWO ZDEFINIUJE TWOJE BRWI

Zima to ten czas, kiedy nasza skóra potrzebuje specjalnej ochrony. Mroźne powietrze, wiatr i ujemne temperatury szybko dają o sobie znać w postaci przesuszonej, ziemistej skóry. Te konsekwencje są szczególnie dotkliwe dla posiadaczek skóry suchej, która potrzebuje solidnej dawki nawilżenia.

Bio-oil przychodzi na ratunek suchej, zmęczonej skórze ze swoją przełomową, olejkową kompozycją, dzięki której działa aktywnie, przynosząc ukojenie i nawilżenie.

Bio-oil żel do skóry to specjalistyczna formuła polecana do pielęgnacji twarzy i ciała. Kosmetyk jest idealnym rozwiązaniem dla osób z wrażliwą, suchą skórą. Olejki to aż 87% składników aktywnych żelu. Jego wielką zaletą jest wydajność – wystarczy naprawdę niewielka ilość produktu! A dodatkowo szybko się wchłania i nie zatyka porów.

Przeprowadzone badania kliniczne mówią same za siebie:

* U 82% badanych nastąpiła istotna statystycznie poprawa stopnia nawilżenia skóry już po 2 dniach stosowania produktu*
* U 100% badanych nastąpiła wyraźna poprawa stopnia nawilżenia skóry po dwóch tygodniach*
* U 93% badanych znacząca poprawa nawilżenia skóry utrzymywała się nadal po 3 dniach od zaprzestania stosowania żelu*

*InstytutThomasJ.Stephens&Associates,2019

ZOBACZ TEŻ: 5 TANICH PRODUKTÓW Z POPULARNYCH DROGERII, KTÓRYCH CIĄGLE BRAKUJE STACJONARNIE

O skuteczności żelu świadczy też fakt, że aż 62% badanych potwierdziło, że nigdy nie używało lepszego produktu do skóry suchej. Krem jest dostępny w drogeriach i aptekach. Cena za 50 ml to 24,99. Za większe opakowania – 100 ml trzeba zapłacić 39,99 PLN, a duże opakowanie 200 ml kosztuje 69,99 PLN. To skuteczna walka z suchą skórą przemęczoną zimnem i mrozem. Żegnajcie suche plamy i uczucie szorstkości!

Stosowałyście już żel?

Ten krem zbiera najlepsze oceny! To Twój skuteczny plan walki z suchą skórą