Od czasu do czasu prezentujemy na Papilocie sylwetki pięknych influencerek, które mają miliony followersów właśnie ze względu na to, jak bosko wyglądają. Przypomnijmy choć jedną z nich:

Tym razem postanowiłyśmy więc skupić się na mężczyźnie, o którym coraz głośniej robi się w mediach. Toni Mahfud, bo o nim mowa, ma 24 lata i jest Niemcem syryjskiego pochodzenia. Ten przystojniak robi karierę jako model, a na Instagramie śledzi go już zawrotna liczba 3,5 mln followersów.

24-latek ma ciemne włosy, lekki zarost i pięknie wyrzeźbione ciało. Na zdjęciach prezentuje się zjawiskowo, a ich bajkowy, mocno wyretuszowany klimat bardzo uwypukla urodę modela. Nie wszystkim podoba się jednak to, w jaki sposób Toni prowadzi swój profil.

Mahfud ma spore grono krytyków, którzy uważają, że jego posty bardziej niż zdjęcia przypominają obrazy, bo są poddane tak dużemu retuszowi. Kością niezgody są zwłaszcza oczy blogera: jego przeciwnicy twierdzą, że ich niezwykły kolor to nie efekt genów, lecz… profesjonalnych soczewek kontaktowych, wykorzystywanych w przemyśle filmowym – podaje serwis pudelek.pl.

Bez względu na to, czy oczy mężczyzny są niebieskie, czy brązowe, trzeba przyznać, że jego twarz naprawdę robi piorunujące wrażenie. To jak, ideał?