Podczas jesienno-zimowych miesięcy zmieniamy nasze nawyki dotyczące makijażu i pielęgnacji. Wybieramy kremy z bogatym składem i gęstszą konsystencją. A nasz codzienny make up składa się z dobrego, nawilżająco-matującego podkładu, korektora, a niekiedy również wodoodpornych formuł. Coraz krótszy dzień i pochmurne poranki nie sprzyjają jednak temu, aby nasz makijaż wyglądał dobrze. Brak dziennego światła o poranku może sprawiać sporo problemów, dlatego szczególnie w tym okresie przyda nam się jeden dodatek, który pomoże osiągnąć efekt nieskazitelnej cery bez smug i plam. Lusterko led to odpowiedź na pochmurne poranki! Dzięki niemu nakładanie podkładu, tuszowanie rzęs i konturowanie mogą odbywać się w pełnym, jasnym świetle. A to gwarantuje idealny efekt!

Lusterko led – idealny makijaż w pochmurne dni

W sklepie Lidl trwa właśnie świetna promocja. Lusterko led możemy kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Kosztuje jednie 74,90 zł. Możemy kupić go w ofercie online. To idealny dodatek, który zapewni nam efekt jak u profesjonalnej wizażystki. Diody led emitują jasne światło, dzięki któremu możemy mieć lepszą kontrolę nad każdym pociągnięciem pędzlem. A to sprawia, że nasz makijaż będzie nieskazitelny mimo pochmurnej pogody za oknem!

Stosujesz retinol? Oto nowość- jego naturalny i skuteczny zamiennik

Lusterko led jest składane z obu stron i posiada dwa stopnie powiększenia 2-krotnie i 5-krotnie. Dzięki funkcji One Touch Controle mamy możliwość ustawienia jasności w dwóch poziomach. Model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. Na każdym z nich znajduje się aż 21 diod led. To sprawia, że możemy cieszyć się profesjonalnym efektem i idealną jasnością w każdych warunkach. Istnieje także możliwość pochylenia lusterka o 70 stopni. Antypoślizgowa podstawa zapewnia idealne dopasowanie do każdej powierzchni. Lusterko zostało zaprojektowane tak, aby mogło pracować w trybie na baterię lub poprzez przyłącze mikro USB. Kolejną wielka zaletą jest to, że lusterko led jest bardzo lekkie – ważny jedynie 854 g. Dlatego możemy zabrać go również w podróż.

lusterko led źródło: lidl-sklep.pl