Chcesz zmienić operatora? Zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze: telefon na kartę czy abonament? W Orange Flex nie musisz wybierać! Sprawdź, na czym polega model subskrypcyjny – postaw na wolność i elastyczność.

Telefon na kartę czy abonament? Lepsza subskrypcja!

Telefon na kartę daje pełną swobodę ze względu na brak umowy. Opłaty nie są stałe, a konto wymaga regularnych doładowań – środki można uzupełniać z pomocą bankowości internetowej. Operatorzy proponują też pakiety usług, np. darmowe rozmowy. Oferta na kartę to dobre rozwiązanie dla uczniów, studentów czy osób starszych, które w mniejszym stopniu korzystają z telefonu. Można w ten sposób łatwo kontrolować wydatki.

Abonament wiąże się z długoterminową umową, najczęściej na 24 miesiące. Opłaty są stałe i niezmienne, co gwarantuje ciągłą dostępność usług. Oferta abonamentowa przeważnie oznacza darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz określoną paczkę gigabajtów. Nawet po wyczerpaniu pakietu internet działa, ale w wolniejszym tempie. Abonament to dobre rozwiązanie dla osób, które korzystają ze smartfonu stale i nie mogą sobie pozwolić na brak łączności ze światem.

Zastanawiasz się, którą opcję wybrać? Wcale nie musisz wybierać! Orange Flex łączy cechy obu rozwiązań, dzięki czemu możesz pisać, dzwonić i korzystać z internetu, a jednocześnie nie musisz pamiętać o doładowaniach i nie wiąże Cię długa umowa.

Dowiedz się więcej o ofercie Orange Flex.

Oferta Orange Flex – bez zobowiązań i ograniczeń

Orange Flex działa na zasadzie modelu subskrypcyjnego, łącząc elastyczność oferty na kartę z wygodą abonamentu. Wybierasz 1 z 4 planów komórkowych i dzwonisz, piszesz oraz korzystasz z internetu do woli – a sociale nie zużywają Twoich GB z planu. Na start dostajesz eSIM albo klasyczną kartę, a dodatkowy SIM, np. do routera, możesz wziąć za darmo – w najwyższym planie należą Ci się nawet 3!

Jeśli zorientujesz się, że masz za mało albo za dużo gigabajtów, raz w miesiącu możesz zwiększyć albo zmniejszyć swój plan. Da się to zrobić bez przeszkód, bo nie wiąże Cię długoterminowa umowa ani okres wypowiedzenia. Wolnymi GB możesz też podzielić się z osobami, które mają numer w Orange Flex (dlatego warto namówić znajomych).

W Planie 45 GB, 80 GB i 150 GB możesz sobie pozwolić na jeszcze więcej! Szykuje Ci się szalony wyjazd? A może właśnie ruszył Twój ulubiony serial i musisz być na czasie? Wykup dodatkową usługę UNLMTD w wariancie na 7 lub 30 dni. W najwyższym planie komórkowym nic Cię to nie kosztuje.

Orange Flex – wszystko w aplikacji

Model subskrypcyjny to pełna wygoda użytkowania. Dlaczego? Bo nie musisz pamiętać o płaceniu rachunków ani robieniu przelewów. Wszystkim zajmiesz się w aplikacji, bez zbędnej papierologii i podpisywania dokumentów.

Jak opłacić plan w Orange Flex:

  • BLIK – uzupełniaj środki na koncie FLEX w aplikacji, a płatność będzie się cyklicznie pobierać sama,
  • karta płatnicza – podepnij ją do konta i zapomnij o robieniu przelewów co miesiąc.

Wybraną metodę płatności w Orange Flex zawsze możesz zmienić w aplikacji.

Jak widzisz, wcale nie musisz wybierać między telefonem na kartę a abonamentem – postaw na Orange Flex, który daje Ci wolność wyboru na każdym kroku. A teraz przenosząc numer z innej sieci, zyskujesz pierwsze 3 miesiące za 1 zł miesięcznie.

 

Artykuł sponsorowany