Szczoteczka FOREO: rewolucja w pielęgnacji twarzy

FOREO znowu zaskakuje nie tylko fanki nowoczesnej pielęgnacji, ale i całą branżę urodową. Najnowszy produkt szwedzkiej firmy to pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka do oczyszczania twarzy i analizy skóry o wdzięcznej nazwie LUNA fofo. Choć brzmi to niewiarygodnie, od teraz możemy posiadać swojego osobistego, miniaturowego beauty coacha, który pomoże nam jeszcze lepiej poznać swoją skórę.

LUNA fofo wprowadza nas w świat inteligentnej i spersonalizowanej pielęgnacji dosłownie za naciśnięciem jednego przycisku. Niech nie zwiedzie was ten uroczy design szczoteczki, który przypomina sympatycznego stworka z innej planety. LUNA fofo jest skonstruowana z najwyższej jakości materiałów, w tym silikonu klasy medycznej oraz 24-karatowego złota.

Zdolność analizowania skóry i dobierania spersonalizowaego programu oczyszczania to zasługa sztucznej inteligencji wbudowanej w urządzenie oraz sensorów skóry pozłacanych 24-karatowym złotem. Podczas tworzenia wersji beta tego sprytnego urządzenia, projektanci z firmy FOREO współpracowali z użytkowniczkami strony FabFitFun, których wyniki analizy skóry pomogły stworzyć samouczący się algorytm szczoteczki LUNA fofo.

„Najnowsza szczoteczka od FOREO została oparta na samouczącej się sztucznej inteligencji, dlatego tak bardzo różni się od innych urządzeń. Aby w pełni wykorzystać potencjał LUNA fofo, potrzebna jest aplikacja mobilna FOREO For You, dzięki której każda użytkowniczka może sprawdzić poziom nawilżenia i wiek skóry oraz dostosować częstotliwość, moc i czas trwania pulsacji T-Sonic. Taki sposób działania szczoteczki pozwala stworzyć spersonalizowany program oczyszczania, który zmienia w zależności od kondycji skóry” – mówi Filip Sedic, założyciel i dyrektor generalny FOREO.

Według Filipa Sedica, jest to dopiero początek rewolucji:

„Planujemy, aby nasze przyszłe produkty badały jakość powietrza i stan skóry użytkowniczki w czasie rzeczywistym. Chcemy, by na podstawie szczegółowych danych tworzyły najbardziej optymalny program pielęgnacji i by mogły przewidywać, jaki rodzaj kuracji i produktów jest dla skóry najlepszy. Dzięki regularnej analizie, pielęgnacja stałaby się całkowicie spersonalizowana, a urządzenie byłoby nieodłącznym i inteligentnym pomocnikiem naszego życia.”

Tymczasem już teraz LUNA fofo umożliwia miłośniczkom technologii dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy o swojej skórze: faktyczny wiek, w jakiej jest kondycji i jaki jest jej poziom nawilżenia. Na podstawie wszystkich zebranych wiadomości, LUNA fofo tworzy spersonalizowany program oczyszczania. Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty inteligentej pielęgnacji, analizę cery należy wykonywać raz na dwa tygodnie. Aplikacja jest wyjątkowo prosta i intuicyjna w użyciu – po zbadaniu cery, na ekranie telefonu wyświetla się wynik ogólnej kondycji skóry. Naszym celem jest osiągnąć maksymalny, stupunktowy wynik. Aplikacja pozwala również zapisywać uzyskiwane wyniki i śledzić postępy w inteligentnej pielęgnacji.

Urządzenie jest dostępne na stronie producenta: foreo.com, a aplikację FOREO znajdziecie za darmo w App Store for IOS lub Google Play Store for Android.

 

 

 

Więcej informacji na temat tego inteligentnej szczoteczki znajdziecie na foreo.com/lunafofo, a na oficjalnym instagramie FOREO i pod hashtagiem #FOREO i #LUNAFOFO możecie sprawdzić, co o produkcie mówią blogerki i influencerki.

 

Materiał promocyjny

Materiał promocyjny