Jason Momoa i Kate Beckinsale pojawili się na oscarowym przyjęciu Vanity Fair. Na zdjęciach z imprezy rozmawiają i uśmiechają się do siebie. Jedno zdjęcie stało się nadzwyczaj popularne, ponieważ udokumentowało Beckinsale w kurtce aktora.

W poniedziałek aktor został zapytany przez reporterów o romans. Mamoa stanowczo zaprzeczył i powiedział, że absolutnie nie spotyka się z Beckinsale. Wielu jego fanów spekulowało, że gwiazdy zauroczyły się w sobie, ale Momoa ujawnił, że w rzeczywistości rozmawiał z Beckinsale o Anglii. On sam wrócił z niej niedawno, ponieważ kręcono tam film „Aquaman 2”. W odpowiedzi na pytania o romans, Mamoa zażartował: „Kate jest bardzo miła, ja byłem po prostu dżentelmenem. Teraz nikomu nie oddam już kurtki”.

Elliot Page o smokingu, w którym pojawił się na rozdaniu Oscarów

Momoa rozstał się ze swoją żoną Lisą Bonet po pięciu latach wspólnego małżeństwa. Byli małżonkowie wydali wspólne oświadczenie w sprawie rozstania, które zaskoczyło wielu fanów.

„Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że jest to warte opublikowania, ale dlatego, że gdy zajmujemy się naszym życiem, możemy to robić z godnością i uczciwością. Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być znana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem”.

Niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach?