Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, czy istnieją perfumy idealne? Ja wielokrotnie! Mimo, iż odpowiedź jest dość oczywista, biorąc pod uwagę to, że każda z nas ma różne upodobania i gust, to nadal wielokrotnie spotykam się z opinią, że kobiety szaleją na punkcie wybranego flakonika perfum (przykładem jest Bombshell od Victoria’s Secret – na pewno masz koleżankę, która ich używa). Wygląda na to, że i tak jest w tym przypadku – płeć piękna oszalała na punkcie perfum Eve Truth marki Avon. Dowód? Jeden egzemplarz sprzedaje się co 20 sekund!

ZOBACZ TEŻ: ZAPACH SZCZĘŚCIA ISTNIEJE. ZOBACZ JAKIE POŁĄCZENIA ZAPACHOWE CI TO ZAGWARANTUJĄ

Marka Avon wielu kobietom kojarzy się z pięknymi wspomnieniami z czasów liceum – pierwszą mascarą, podkładem czy właśnie zapachem. Ich najnowszy bestseller został stworzony przez znanego, francuskiego perfumiarza, Laurenta Le Guernec, który projektując aromat myślał o tym, by spodobał się wszystkim kobietom na świecie! I chociaż cel osiągnął tylko w części (jak bardzo dziwnie pachniałby świat gdyby wszystkie kobiety używały tych samych perfum?!), to dzięki nutom bursztynu, gardenii, piwonii i drewna cedrowego zjednoczył wszystkie fanki lekkich, letnich aromatów. Znawcy porównują go do kultowego Daisy od Marca Jacobs’a.

Statystyki są nieugięte – butelka Eve Truth sprzedaje się co 20 sekund według raportu opracowanego przez brytyjskie Glamour. Biorąc pod uwagę cenę (około 50 złotych za 50 ml), wcale nas to nie dziwi. Warto też zwrócić uwagę na przepiękny flakonik oraz zdjęcia promujące produkt. W Polsce twarzą zapachu jest Małgorzata Kożuchowska.

ZOBACZ TEŻ: Szukasz nowych perfum? Podpowiadamy, jak wybrać te idealne

Minusy? Klientki skarżą się na trwałość perfum. Niektóre z nich twierdzą, że zapach nie jest w stanie przetrwać więcej niż 5-6 godzin na skórze, nawet po dodatkowym utrwaleniu.

Szukasz nowych perfum na wiosnę? Sprawdź koniecznie propozycję od Avon’u!