Operacje plastyczne potrafią odmienić wizerunek, co doskonale udowadniają Kylie Jenner czy Bella Hadid, które z brzydkich kaczątek przeistoczyły się w prawdziwe piękności. Niestety, czasem efekt jest wręcz odwrotny.

OMG! Bella Hadid jest klonem znanej modelki z lat 90!

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie wśród gwiazd, które jak najdłużej chcą zachować młody wygląd. Niestety, wiele z nich wpadło w sidła próżności, decydując się na zbyt wiele zabiegów, które zamiast im pomóc, wręcz zaszkodziły.

Kylie Jenner przeszła operację, aby wyglądać jak Kourtney Kardashian?!

Kto należy do tego grona?

Cher

Bogini Pop’u wydała setki tysięcy dolarów, by na zawsze zachować młody wygląd. Efekt? Niestety rozczarowuje. Naciągnięta do granic możliwości twarz gwiazdy w niczym nie przypomina już słodkiej i skormnej dziewczyny sprzed lat.

Donatella Versace

Słynna projektantka uważana jest za żywą antyreklamę zabiegów medycyny estetycznej. W pogoni za pięknem Versace poddała się licznym operacjom, których efekt niestety przeraża.

„Widzę jak 90-latka, byłam taka naiwna”. Modelka o operacji zmiany koloru oczu

Meg Ryan

Meg Ryan również popadła w obsesje poprawiania swojego wyglądu. Małe oczka, naciągnięty uśmiech i opuchnięte policzki sprawiają, że trudno uwierzyć w to, że karierę zaczynała jako modelka.

 

Pamela Anderson

Operacja powiększająca piersi to nie jedyny zabieg, na jaki zdecydowała się seksbomba. Niestety i w jej przypadku nie okazały się one zbyt korzystne, a zdaniem złośliwych nowy wygląd gwiazdy wręcz „straszy”.