Tatuaże są popularną metodą ozdabiania ciała, szczególnie uwielbianą przez gwiazdy sceny muzycznej, które chętnie tatuują sobie nowe wzory. To piękny sposób na uczczenie przyjaźni, czy wyrażenie siebie. Za jedne z największych fanek tatuaży można uznać Rihannę czy Lady Gagę. Jednak jak się okazuje i skromna Selena Gomez należy do wielbicielek tego trendu.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!

Artystka może pochwalić się dość pokaźną kolekcją tatuaży – ma ich aż 10! Są to jednak małe i subtelne wzory, które trudno zauważyć na pierwszy rzut oka.

Gomez nie jest fanką abstrakcyjnych, awangardowych wzorów – za każdym z jej tatuaży kryje się bowiem jakieś znaczenie.

Oto one:

Jednym z pierwszych tatuaży, który pojawił się na ciele Gomez była nuta na jej prawym nadgarstku, która miała podkreślić rolę jaką pełni muzyka w życiu artystki.

Liczba 76 zapisana cyframi rzymskimi na karku, ma być uczczeniem ważnej dla piosenkarki osoby. Z kolei litera „g” za jej uchem, jest najprawdopodobniej inicjałem jej przyrodniej siostry, Gracie.

Cytat na jej prawym biodrze to ulubiony cytat piosenkarki z Biblii, z Listu do Filipian 4;13 – „God Who Strengthens Me” (Bóg, który mnie umacnia – red.).

Kolejny napis, tym razem po arabsku, w luźnym tłumaczeniu oznacza „pokochaj najpierw siebie”.

Na lewym biodrze artystki znajduje się symbol Om – zapis dźwięku, który jest najświętszą sylabą hinduizmu. Według wierzeń ma zapewniać spokój ducha, wewnętrzną harmonię oraz ochronę przed złem.

Z kolei na stopie Gomez znajduje się kolejny napis- sunshine (słoneczko – red.). Nie wiadomo jednak, jakie znaczenie kryje się za tym wzorem.

Selena Gomez wraz z gwiazdami serialu „13 powodów” wytatuowała sobie na nadgarstku średnik – symbol rezygnacji z samobójstwa, który oznacza ciąg dalszy w momencie, w którym życie mogłoby się zakończyć.

Numer 1 na żebrach gwiazdy jest hołdem w stronę jej najlepszej przyjaciółki, Courtney Barry, którą Gomez podziwia i uważa za godną naśladowania.

„4” to kolejny tatuaż symbolizujący przyjaźń, który