Kolorowy abstrakt, delikatne pastele w stylu watercolor i odważny blackwork kochamy wszystkie style w tatuażu, ale takiego czegoś tak wyjątkowego jeszcze nie widziałyśmy. Ta artystka tworzy tatuaże tak realistyczne, że wyglądają jak kwiaty przyłożone do skóry.

Stwierdzenie bycie blisko z naturą w tym wypadku nabiera nowego wymiaru. A to za sprawą twórczyni tych małych dzieł sztuki. Rita tworzy coś na kształt kwiatowego atramentu.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT LUSTRA NA PAZNOKCIACH TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. ZAINSPIRUJ SIĘ TATUAŻAMI!

Do stworzenia tatuażu wykorzystuje kwiaty, liście i małe gałązki, które są jej inspiracją do tworzenia niewiarygodnie realistycznych wzorów, które wyglądają tak jakby zostały przyklejone do skóry. Artystka przyznaje, że nie używa zdjęć ani szkiców, pracuje wyłącznie z roślinami lub zielnikiem.

Gdy znajdzie roślinę albo wybierze ją sam klient wciera ją w skórę. Brzmi to niewiarygodnie, ale chodzi o to, że pokryte atramentem liście są przykładane do ciała. Tatuaż bez szablonu jest trudny do stworzenia, szczególnie wtedy, gdy roślina ma ciężki do odtworzenia kształt, ale efekt prac Zolotukhiny jest wyjątkowy! Dzieło sztuki, które wygląda jak prosto zerwane z ziemi i przyłożone do skóry.

ZOBACZ TEŻ: EFEKT ROZMYTYCH WARG. MIĘKKIE POKRYCIE, KTÓRE POWIĘKSZY TWOJE USTA!

Co wy na to?