Bella Hadid należy do grona najbardziej rozpoznawalnych modelek, a paparazzi z uwagą śledzą niemal każdy jej krok. Możemy więc odnieść wrażenie, że wiemy o modelce już niemal wszystko i nie ma ona przed nami nic do ukrycia. Jak się okazuje – błędnie.

Te gwiazdy mają kolczyki w sutkach. Zdziwisz się, kogo znajdziesz na tej liście

Skryta buntowniczka?

Hadid wciąż skrywa wiele tajemnic — niedawno informowałyśmy, że modelka, podobnie jak jej przyjaciółka Kendall Jenner ma przekłuty sutek, o czym nie wiedziało dotąd wielu jej fanów. To jednak niejedyne zaskoczenie. Bella jest nie tylko fanką piercingu, ale też… tatuaży.

Bella Hadid tą fryzurą przebiła metamorfozę Kendall. Ma bardzo krótkie włosy

Hadid ma na ciele już trzy wzory, które jednak trudno dostrzec na co dzień. Może nie jest to tak imponująca kolekcja, jak w przypadku Seleny Gomez, Hailey Bieber, czy Miley Cyrus, jednak dla wielu i tak jest zaskakująca.

Bella i Gigi Hadid w towarzystwie Kai Gerber. Lansują kontrowersyjny trend w makijażu

Fanka minimalistycznych tatuaży

Modelka ze względu na uprawiany zawód zdecydowała się jednak na bardzo małe, minimalistyczne wzory. To dwa skrzydła umieszczone na kostkach i malutka róża, która znajduje się na jej lewym ramieniu. Niestety, nie wiadomo jakie znaczenie kryje się za tymi tatuażami, a sama modelka nie eksponuje ich zbyt często.

Gigi Hadid lansuje styl na wczesne lata 2000. Pamiętasz to nakrycie głowy?

W każdym razie, wzory z powodzeniem mogą stać się inspiracją dla innych dziewczyn, które marzą o delikatnym, mało widocznym tatuażu. Są bardzo subtelne i naprawdę urocze.

Gigi nie poradziła sobie ze zmyciem farby z brwi? Bez nich wygląda na opuchniętą

Podobają wam się?