Uwielbiam dyskonty za przyziemne podejście do mojego portfela. Okazje, jakie często spotykamy w tego typu sklepach ratują nie tylko moje finanse, lecz także twarz, bo świetnie rozplanowane okazje często przypominają mi to, co w codziennym pośpiechu mi umknęło. Jak np. dzień chłopaka czy dzień dziecka. I chociaż za nic w świecie nie przegapiłabym świąt Bożego Narodzenia, to Lidl wyjątkowo nas rozpieszcza w tym roku. Tym razem proponuje flakoniki perfum od projektantów w świetnych cenach!

ZOBACZ TEŻ: STRADIVARIUS TEŻ WPROWADZA PERFUMY! WIEMY JAKIE ZAPACHY KRYJĄ SIĘ WE FLAKONIKACH

Największym zaskoczeniem są perfumy od samego Karla Lagerfelda, które razem z innymi już wczoraj trafiły na półki do Lidla. Nie są to najnowsze zapachy, jednak wszystkie są znane i naprawdę wyśmienite.

Zachwycone będą przede wszystkim fanki słodko-drzewnych zapachów, bo to głównie takie znalazły się w ofercie dyskontu. Nie zabrakło też propozycji dla mężczyzn – wśród 7 zapachów, aż 3 są skierowane właśnie dla nich.

Jesteś ciekawa, co jeszcze znajdziesz na półkach w fantastycznych cenach? Wśród damskich zapachów do wyboru będziesz miała Calvin Klein Contradiciton (99 zł za 100 ml), Versace Red Jeans (79 zł za 75 ml), Calvin Klein Downtown (89 zł za 50 ml) oraz Burberry Brit Rythm (85 zł za 50 ml).

ZOBACZ TEŻ: Perfumy na jesień: 6 intensywnych zapachów, które są idealne na tę porę roku

Na mężczyzn czekają takie propozycje jak Karl Lagerfeld (55 zł za 30 ml), Roberto Cavalli Just Cavalli (75 zł za 30 ml) oraz Cerutti 1881 Bella Note (89 zł za 125 ml).

To jak, wpadasz na zakupy po pracy?

Tanie perfumy od projektantów w popularnym dyskoncie! To naprawdę okazja!