Która z nas nie myślała kiedyś o zakupie toaletki do makijażu? Właśnie! To jeden z tych gadżetów, który chciałaby mieć większość z nas. Toaletki są jednak bardzo drogie – zazwyczaj potrzebujesz na nie minimum 200-300 zł. Jednak teraz znajdziesz ją w okazyjnej cenie w Biedronce.

Tania toaletka do makijażu w Biedronce

Tania nie oznacza gorsza! Model z Biedronki jakością nie ustępuje innym, droższym meblom. Biedronka już jakiś czas temu stworzyła własną markę Smukee. W ich asortymencie odnajdziemy wiele przydatnych produktów. Teraz trafiła do sprzedaży toaletka do makijażu. Nazywa się Scandi. Tania toaletka to minimalistyczny model, który składa się w większości z białych elementów oraz jasnobrązowych wykończeń. W toaletce znajdziemy schowek oraz lustro.

Toaletka do makijażu wykonano z płyty MDF oraz drewna sosnowego. Jej rozmiary są tak dobrane, że zmieści się w większości pomieszczeń (65 x 38 x 77 cm).

6 mebli, które każda dziewczyna chciałaby mieć w swoim mieszkaniu

Tania toaletka do makijażu

Tania toaletka w Biedronce

W ostatnim czasie Biedronka zaczęła dodawać do ofert tymczasowych produkty idealne dla fanek makijażu i pielęgnacji. Co jakiś czas w ich katalogach możemy odnaleźć różne smaczki, takie jak lustro z oświetleniem, jadeitowy wałek do masażu twarzy i inne gadżety. Dlatego warto obserwować ofertę sklepu!

Tania toaletka do makijażu – oferta limitowana

Toaletka będzie dostępna do 10 czerwca lub do wyczerpania zapasów, dlatego warto się szybko zdecydować. Biorąc pod uwagę, jak szybko schodzą hity z ofert tymczasowych, toaletka wyprzeda się szybciej! Jej cena to 149 zł!

 

Nowoczesne aranżacje. Meble do salonu kluczem do sukcesu