Uwielbiamy promocje! Ciężko nam przejść obojętnie, kiedy jedna z naszych ulubionych drogerii oferuje tak wspaniałe przeceny! W kwietniu możecie kupić kosmetyki do makijażu z 55% rabatem! Czyż nie brzmi to wspaniale?

Zacznijmy od początku. Na kwiecień Rossman zaplanował akcję: Piękny początek sezonu. Wielkie porządki w kosmetyczce. W związku z tym drogeria obniżyła ceny aż o 55%.

Kosmetyki do makijażu można kupić w naprawdę dobrej cenie! Wśród przecenionych produktów znajdziecie prawdziwe perełki! Promocja obowiązuje w terminie 9-18.04 lub do wyczerpania zapasów. To naprawdę sporo czasu na podjęcie kluczowych decyzji!

ZOBACZ TEŻ: ZENDAYA PROMUJE NAJWIĘKSZY TREND MAKIJAŻOWY WIOSNY! WYGLĄDA NIEZIEMSKO!

Pamiętajcie, że rabat udzielany jest od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami. Promocja dotyczy minimum trzech różnych produktów, np. szminki, tuszu do rzęs i pudru. Skorzystają z niej osoby należące do Klubu Rossmann.

Takiej promocji nie było już dawno, dlatego wybrałyśmy dla was kosmetyki, w które warto zaopatrzyć kosmetyczkę! Jesteście ciekawe? Zajrzyjcie na naszą listę! Znajdziecie ją poniżej.

ZOBACZ TEŻ: WYBRAŁYŚMY 10 KULTOWYCH PALET CIENI DO POWIEK, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ W 2018 R.

Dajcie znać, co wybierzecie!