Kendall Jenner zazwyczaj preferuje estetykę minimalistyczną. Jeśli chodzi o makijaż, zwykle decyduje się na podkreślone rzęsy i subtelnie wypełnione brwi. W tym tygodniu zmieniła się nie do poznania, kiedy zadebiutowała w najnowszej sesji dla „V Magazine”. Kendall w klasycznym stylu glamour z lat dwudziestych- jesteście ciekawe, jak wygląda?

Fryzurę w stylu lat 20. zaprojektował Teddy Charles. Makijaż powstał dzięki uprzejmości Lisy Houghton. Kruczoczarne włosy i charakterystyczny makijaż – cienkie brwi, dramatycznie przydymione oczy i czerwone usta- metamorfoza jest tak ekstremalna, że przez moment zapomniałyśmy, jak wygląda prawdziwa Kendall.

ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ STAŁO Z TWARZĄ KENDALL JENNER?! JEJ USTA SĄ GIGANTYCZNE, A PRYSZCZE…

Styliści coraz częściej przekonują o wielkim powrocie lat 20. Powrócą nie tylko modne w tamtym czasie kreacje, ale także fryzury i makijaże. Bez dwóch zdań jest się czym inspirować, a najnowsza sesja Jennerki może posłużyć jako jeden z wizualnych dowodów.

Czy poza sesją dla magazynu celebrytka zechce wdrożyć lata 20. do swoich codziennych stylizacji? Tego nie wiemy, choć szczerze wątpimy, ale musimy przyznać, że modelka na fotografiach wykonanych przez Jeffa Bark prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

ZOBACZ TEŻ: WAŻNA BEAUTY ZASADA ZŁAMANA! GIGI HADID I KENDALL JENNER NA POKAZIE ANNY SUI

Podoba się Wam?