Serial „Kim jest Anna” cieszy się ogromną popularnością. Historia oszustki Anny Sorokin zaadaptowana na potrzeby serialu Netflixa wzbudziła wiele kontrowersji. Produkcję komentowali wszyscy zaangażowani w sprawę bohaterowie. Jak wyglądają w prawdziwym życiu?

Anna Sorokin

Główna bohaterka serialu Anna Sorokin została zatrzymana przez policję w Los Angeles. W więzieniu spędziła prawie cztery lata. Po wyjściu z więzienia ponownie trafiła do aresztu. Tym razem z powodu przekroczenia terminu ważności wizy. W międzyczasie napisała esej, który opublikowano w Insiderze. Do serialu Netflixa odniosła się również w mediach społecznościowych.

Gdzie jest teraz Anna Sorokin? Oszustka publikuje eseje i rozpowszechnia opinie w mediach społecznościowych

Dziennikarka Jessica Pressler

Jessica Pressler opisała wzloty i upadki Anny Sorokin, która udawała dziedziczkę urodzoną w Niemczech. W serialu zagrała ją Anna Chlumsky. Pochodząca z Massachusetts dziennikarka w swojej dziesięcioletniej karierze pisała fascynujące reportaże i artykuły dla prestiżowych magazynów, takich jak New York Magazine, GQ i Elle.

Rachel Williams

Była pracownica Vanity Fair została okradziona z 62 000 dolarów przez Annę Sorokin. Oczyściła swoje wspomnienia z traumatycznej przyjaźni w eseju dla Vanity Fair. Później napisała też książkę My Friend Anna. Sorokin otrzymała od Netflixa 320 000 dolarów, a część tych pieniędzy została przeznaczona na pokrycie długu u Rachel Williams. „Myślę, że promowanie tej całej narracji i celebrowanie socjopatycznej, narcystycznej, przestępczyni jest złe” – powiedziała Williams w swoim pierwszym wywiadzie dla Vanity Fair.

Neff Davis

Neff jest przyjaciółką Anny Sorokin, która pozostaje jej wierna do samego końca. Kobiety do dzisiaj pozostająprzyjaciółkami. Neff była konsultantką wszystkich dziewięciu odcinków opowiadających historię Anny. Obecnie podąża za swoimi marzeniami w LA i nadal prowadzi Instagram Anny Sorokin.

Kacy Duke

Jest tylko jeden drobny szczegół, który Duke zmieniłaby w serialu. W odcinku 6 Anna Sorokin błaga trenerkę, aby pozwoliła jej zostać na jej kanapie choć na jedną noc. Trenerka personalna pozwoliła jej zostać, chociaż była w trakcie randki. W serialu nie uwzględniono faktu, że Anna zostawiła w mieszkaniu Kacy laptopa, kiedy wyszła następnego dnia. Duke widziała w tym „wypadku” pretekst, by Anna mogła powrócić do jej mieszkania na kolejny bezpłatny pobyt.

Todd Spodek

W serialu członkowie obsady przedstawiają swoich prawdziwych odpowiedników z nienaganną dokładnością. To z pewnością dotyczy prawnika Todda Spodka i jego żony Victorii Spodek. Para nadal pozostaje w związku małżeńskim. Todd Spodek jest nowojorskim prawnikiem karnym i prowadzi swoją firmę Spodek Law Group. Ukończył Northeastern University w Bostonie w stanie Massachusetts.

Antoni Królikowski o synu: „Wierzę, że to będzie człowiek, który wpłynie na losy świata”