Trendy pojawiające się na Instagramie nieustannie nas zaskakują. Zwłaszcza jeśli chodzi o brwi. Beauty blogerki na pewno się nie nudzą. Lista propozycji układania brwi wciąż się poszerza. Pamiętacie brwi pierzaste? W kształcie drutu kolczastego lub choinki? Instagram to cenne źródło inspiracji, a najnowszy trend jest naprawdę ciekawy.

Autorką tej zabawnej propozycji jest beauty blogerka, która na Instagramie funkcjonuje pod nazwą @skyzhighlight. Pierwsze zdjęcie, na którym brwi wyglądają jak rogi, opublikowała zaledwie kilka dni temu. Od tego czasu na Instagramie pojawiło się ponad dwieście podobnych stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: WOW! WIZAŻYSTKA MEGAN FOX I NATALIE PORTMAN OSTRZEGA KOBIETY PRZED WYRYWANIEM…

Zrobiła to nawet Huda Kattan, która zainspirowała się swoją koleżanką z branży. Jej zdjęcie polubiło ponad dwieście tysięcy osób! W ten sposób narodził się nowy trend na Instagramie. Wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie tylko na Istagramie, ale i Twitterze oraz Facebooku.

Chcecie przetestować trend na własnych brwiach? Zainspirujcie się poniższymi zdjęciami i dajcie nam znać, jaki był efekt tej zabawy.

FANKA BEAUTY VLOGERKI NAPISAŁA, ŻE CHCE WYGLĄDAĆ JAK ONA. JEJ ODPOWIEDŹ MIAŻDŻY

Co o tym myślicie?

Fishtail brows on @amandakhamkaew 🐠 #fishtailbrows

Post udostępniony przez SkyzEditz – Stefan (@skyzeditz)