Od kiedy Meghan Markle związała się z księciem Harrym stała się jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Każde wydarzenie, w którym bierze udział księżna Sussex jest szeroko komentowane w mediach.

Niestety, wielka sława z jaką musi mierzyć się księżna ma także swoje negatywne strony. Meghan Markle często spotyka się z krytyką i przykrymi komentarzami. Nie pomaga jej w tym również rodzina i trudne relacje z ojcem, które media często wykorzystują, by wzbudzić sensację.

Zakamuflowana Meghan Markle w bejsbolówce. Chciała ukryć się przed paparazzi?

Thomas Markle nie został zaproszony na ślub swojej córki, za to bardzo często wypowiada się o Meghan w tabloidach w nieprzychylny sposób. Kolejne sytuacje z przeszłości księżnej, które nie zawsze są prawdziwe, wychodzą na światło dzienne. Bardzo często jest to zwyczajna manipulacja i chęć zysku osób z jej byłego środowiska.

Zniknął koczek Meghan Markle. Księżna wybrała fryzurę z lat 60.

W sieci właśnie pojawiło się kolejne zdjęcie Meghan Markle z przeszłości. To fotografia przedstawiająca księżną z czasów, kiedy była nastolatką. Na fotografii 16-letnia wówczas Meghan pozuje ze swoim pierwszym chłopakiem Luisem Segura. Trzeba przyznać, że księżna niewiele zmieniła się od tego czasu.