Nie od dzisiaj wiadomo, że klej do rzęs jest doskonały do przyklejania sztucznych rzęs. Przynajmniej tak myślałyśmy do tej pory. Australijska publicystka Roxy Jacenko opublikowała na Instagramie zadziwiające wyznane. Zdradziła swoim 215 000 obserwujących, że po poślizgnięciu się na podłodze w łazience i załamaniu jej dwóch przednich zębów użyła kleju do rzęs, aby je z powrotem połączyć.

Wkrótce poinformowała followersów, że w końcu znalazła zdecydowanie trwalszą miksturę dla swojego rozbitego uśmiechu. Cztery miesiące po złamaniu zębów, obiecała swojej dentystce, że już nigdy nie sklei zębów klejem do rzęs.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O BIAŁYCH ZĘBACH? WYSTARCZY, ŻE BĘDZIESZ JADŁA TE PRODUKTY!

W tej historii nie do końca zrozumiale jest, czy Roxy przyklejała zęby codziennie, czy w dużo mniejszej częstotliwości, ale cieszymy się, że ostatecznie udało się jej poprawić uśmiech u dentysty. Dentyści twierdzą, że takie historie zdarzają się im bardzo często. Ludzie kleją zęby dosłownie na wszystko, a to dlatego, że zwyczajnie boją się wizyty u dentysty. Ostrzegają przed takimi ryzykownymi zabiegami.

Ząb jest żywą strukturą i ma małe mikroskopijne otwory. Za każdym razem, gdy wprowadzasz substancję, taką jak klej, może doprowadzić to do podrażnienia i ostatecznie do uszkodzenia nerwów. Wtedy rozwiązaniem może być wyłącznie leczenie kanałowe.

ZOBACZ TEŻ: BLOGERKA CHCIAŁA USUNĄĆ WĄGRY… KLEJEM! JAK WYSZŁO? (VIDEO)

Co o tym sądzicie?