Istnieje kilka horrorów kosmetycznych, których za wszelką cenę chciałybyście uniknąć. Jednym z nich może być na przykład zaklejenie oczu klejem super glue. Na szczęście przed takimi historiami można się ustrzec, zwłaszcza oglądając dziwne filmy, które co rusz pojawiają się w sieci. Jeden z nich robi właśnie rundę po Internecie. Przedłużanie rzęs tej kobiety skończyło się zaklejeniem oczu.

ZOBACZ TEŻ: PO CO CI SZAMPON DO RZĘS? ABSURDALNA MODA CZY NIEZBĘDNIK W KAŻDEJ KOSMETYCZCE?

Odwiedziła salon kosmetyczny w Tajlandii, gdzie sztuczne rzęsy przyklejono jej na super glue. Inna kosmetyczka, która usuwała klej, udostępniła film z całego procesu. Kiedy całkowicie usunięto klej, mogła już otwierać oczy, jednak jak widać na zdjęciu, jej naturalne rzęsy mocno ucierpiały.

Zakładamy, że po obejrzeniu tego filmu już zawsze będziesz zastanawiała się, czy klej do rzęs, który wybierasz, jest bezpieczny. Czego powinnaś szukać? Formuł wolnych od lateksu oraz formaldehydu. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że nie wystąpi reakcja alergiczna. Zanim zaczniesz aplikować klej, przetestuj go na małym odcinku skóry.

ZOBACZ TEŻ: TRWAŁA ONDULACJA RZĘS – WSZYSTKO CO CHCESZ WIEDZIEĆ!

Znacie podobne historie?