Szonja Gresa to 25-latka z Węgier. Zdaniem internautów to najpiękniejsza kobieta na świecie. Czym zasłużyła na ten tytył i co robi na co dzień?

Młoda kobieta pracuje jako stewardessa w popularnej linii lotniczej Wizz Air. Na uwagę zasługuje jej piękny uśmiech, dzięki któremu zyskała takie wyróżnienie. Szonja jest też bardzo popularna w mediach społecznościowych. 25-latka często publikuje zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej zniewalającą urodę. Ma piękne blond włosy i długie nogi. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 40 tysięcy osób.

Domowe wybielanie zębów. Te proste sposoby pozwolą Ci cieszyć się białym uśmiechem. Nie musisz wydawać na nie ogromnych kwot!

Szonja Gresa – stewardessa z najpiękniejszym uśmiechem

Szonja pracuje jako stewardessa już kilka lat. Jej drugą wielką pasją jest też makijaż. Chętnie wciela się w rolę wizażystki. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia swoich make up’ów. A oprócz tego dzieli się z obserwującymi poradami na temat pielęgnacji i diet. Jej konto śledzi już spora liczba osób, dlatego młoda kobieta chętnie reklamuje produkty znanych marek. Dziewczyna chętnie pokazuje także zdjęcia swoich stylizacji, bo moda, po podróżowaniu i tworzeniu makijaży, to jej kolejna pasja.

Niedawno Szonja wyszła za mąż, a relacją z tego wydarzenia podzieliła się w mediach społecznościowych. Jak przyznała, był to jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu.

Maseczka, która ukoi Twoją suchą skórę, złagodzi podrażnienia i zrelaksuje zmęczoną cerę

Jeśli lubicie podróże to bardzo prawdopodobne, że spotkaliście się z Szonją lub być może uda się to w przyszłości. Jesteście fankami jej urody?