Jeśli nigdy nie miałaś większych problemów z cerą, a trądzik kojarzy Ci się z krótkim epizodem w trakcie okresu dojrzewania – szczerze Ci zazdrościmy. Są bowiem na świecie kobiety, których skóra zupełnie nie radzi sobie z zanieczyszczeniami, produktami drogeryjnymi czy zmianami hormonalnymi. Często trądzik jest dotkliwy na tyle, że nie da się (i zupełnie nie powinno) go ukryć nawet pod grubą warstwą makijażu. Jest też powodem do wstydu, kompleksów a nawet źródłem fizycznego bólu. Na taki rodzaj wyprysków cierpiała 25-letnia Alisha Kalsi z Berkshire w Wielkiej Brytanii. Wyleczyła go jednym drogeryjnym produktem.

ZOBACZ TEŻ: POKAZAŁA SIĘ CHŁOPAKOWI BEZ MAKIJAŻU: NIE POWINNAŚ NIKOGO OSZUKIWAĆ W TEN SPOSÓB

Kobieta twierdzi, że problemy z trądzikiem zaczęły się u niej gdy skończyła 15 lat. Od tamtej pory nieustannie borykała się z mniejszymi bądź większymi zmianami na twarzy. 2 lata temu dermatolog prowadzący stwierdził, że wypryski to już nie jest zwykły trądzik, a torbielowaty. Wtedy zaczęły się największe problemy Alishy ze skórą.

Kobieta miała trudności by przemóc się i fizycznie opuścić swoje mieszkanie. Szukała wymówek, by nie spotykać się ze znajomymi, coraz częściej brała pracę zdalną i unikała kontaktu z ludźmi. Doszło do takiego momentu, w którym nawet nie robiła zakupów stacjonarnie, lecz zlecała je online specjalnym firmom, by nie musieć wychodzić z domu. Kobieta nieustannie zastanawiała się też, jak jest postrzegana przez innych i czy przez to, że ma taki trądzik nie jest dla nich odpychająca.

Ta kobieta cierpiała z powodu bolesnego trądziku. Wyleczyła go tanim produktem!
Zdj. DailyMail.co.uk

Tym bardziej dotkliwa była dla niej sytuacja, która spotkała ją podczas zakupów z mamą. Jedna z kobiet, która również przebywała w sklepie, nieustannie przyglądała się jej twarzy do tego stopnia, że Alisha czuła ogromny dyskomfort. Wtedy kobieta podeszła do niej i powiedziała, że jej skóra jest okropna oraz że powinna coś z nią zrobić. Kobieta twierdzi, że wybiegła ze sklepu i rozpłakała się w aucie.

W międzyczasie Alisha kontaktowała się z innymi osobami na świecie, które borykały się z podobnymi problemami, co ona. Podczas jednej z rozmów ktoś polecił jej produkt firmy Clarol, a konkretnie serum Sebopure (można go kupić na Amazonie ). Kobieta bardzo szybko zorientowała się, że kosmetyki rozjaśniają jej skórę, skutecznie walczą z trądzikiem i leczą jej bolesne zmiany.

ZOBACZ TEŻ: Z pryszczy na twarzy można sporo wyczytać. Ich umiejscowienie zdradza, co Ci dolega

Alisha zapewnia, że dzisiaj nie boi się chodzić do pracy czy miejsca publicznego bez makijażu. Jej obecny stan cery pozwala jej funkcjonować normalnie w każdym miejscu i czasie.

Ta kobieta cierpiała z powodu bolesnego trądziku. Wyleczyła go tanim produktem!
Ta kobieta cierpiała z powodu bolesnego trądziku. Wyleczyła go tanim produktem!
Zdj. DailyMail.co.uk

Spotkaliście się wcześniej z bolesnym tradzikiem?