Amanda Bynes to kolejny przykład na to, że sława w młodym wieku może wyrządzić naprawdę wielką krzywdę. Niegdyś słodka idolka nastolatek, która ma na koncie role w takich hitach jak Ona to on czy Łatwa dziewczyna, ze szczytu spadła na samo dno.

Demi Lovato bez makijażu świętuje 27 urodziny. Tak przytyła na odwyku

Uzależnienie od narkotyków

Młoda aktorka przytłoczona przez sławę wycofała się z show-biznesu już niemal 10 lat temu. Powoływała się wtedy na zawodowe wypalenie. Niestety, usunięcie się w cień nie pomogło aktorce, która coraz bardziej zaczęła popadać w uzależnienie od narkotyków, a nawet problemy z prawem.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Jej wybryki przybrały na tyle poważne rozmiary, że rodzice w trosce o jej bezpieczeństwo, zdecydowali się ją ubezwłasnowolnić.

Po powrocie z przymusowego odwyku w 2018 roku wydawało się, że aktorka nareszcie wróci na właściwe tory, czego początkiem miał być szczery wywiad w Paper Magazine. Niestety, uzależnienie i poważna choroba psychiczna wygrały i tym razem. Gwiazda po raz kolejny stała się bohaterką skandali i ponownie trafiła na odwyk.

Ta dziewczynka uzależniła się od operacji plastycznych. Bierze przykład z mamy

Kolejna próba powrotu

Teraz znów próbuje wrócić. Bynes po miesiącach nieobecności w mediach, zaznaczyła swoją obecność, zakładając konto na Instagramie.

Gwiazda w niczym jednak nie przypomina już uroczej dziewczyny, jaką znaliśmy kiedyś. Różowe włosy zniszczone wieloletnimi eksperymentami, twarz zmieniona operacjami i kolczyk w przegrodzie nosowej – to nowy image byłej idolki nastolatek.

Selena Gomez wysyła opinii publicznej wiadomość nadrukowaną na T-shirt

Poznalibyście ją?