Wbrew pozorom, chirurgia plastyczna nie jest działem medycyny zarezerwowanym wyłącznie dla dorosłych pacjentów. Coraz częściej na stół operacyjny trafiają także zakompleksione dzieci z widocznymi defektami urody. Lekarze wręcz sugerują, by np. korektę odstających uszu przeprowadzać w jak najmłodszym wieku.

Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem

Czy w tym przypadku były konieczne jakiekolwiek poprawki? Mamy co do tego poważne wątpliwości. Bohaterka naszej galerii była ładną dziewczynką, która na pewno wyrosłaby na piękną kobietę. Dziś już nie jest to takie oczywiste, bo jak donosi piximus.com, nastolatka zdążyła się uzależnić od modyfikacji wyglądu.

Serwis przekonuje, że urocza niegdyś blondynka za bardzo zapatrzyła się w mamę, która także nie jest fanką naturalności. To ona miała ją zainspirować i zgodzić się na korektę nosa, powiększenie ust, a podobno także piersi.

Maffashion: operacja przegrody nosowej czy korekta?

Jeszcze do niedawna dziewczyna wyglądała na swój wiek. Teraz trudno stwierdzić, czy to dziecko udające dorosłą, czy może jednak 40-latka po mocnym liftingu. Podoba Ci się jej odmieniony wizerunek? Zajrzyj poniżej i oceń.

 

image_5d530760 źródło: źródło: piximus.net
image_5d527603 źródło: źródło: piximus.net
image_5d53a1fd
image_5d529b37 źródło: źródło: piximus.net
image_5d5348cd źródło: źródło: piximus.net