Kochamy testować kosmetyki. Nie oznacza to, że w między czasie nie sięgamy po domowe maseczki. Naturalne metody pielęgnacji są naszymi ulubionymi, zwłaszcza że często okazuje się, że składniki potrzebne do tworzenia mikstur, znajdują się w naszym domu. Najnowsza propozycja beauty blogerek brzmi bardzo zachęcająco!

Dwuskładnikowa maseczka ma zapewnić naszej skórze miękkość i gładkość. Wyróżniona przez Priyankę Uppal, krąży po Internecie z bardzo dobrego powodu- wina. Jeśli w Twoim kieliszku zostanie resztka czerwonego wina, możesz spróbować stworzyć peeling do ciała, który natychmiast poprawi kondycję Twojej skóry. To wszystko w mniej niż 10 minut!

ZOBACZ TEŻ: LIDL REWOLUCJONIZUJE RYNEK. TO URZĄDZENIE ODMIENI ŻYCIE WSZYSTKICH KOBIET!

Do przygotowania maseczki potrzebujesz: jednej łyżki czerwonego wina, trzech czubatych łyżeczek cukru pudru. Po połączeniu składników maseczkę nałóż na twarz i pozostaw ją na 10 minut. Spłucz maseczkę i nałóż krem nawilżający.

Wygląda na to, że stosunek wina do cukru 1: 3 daje najlepszą konsystencję, ale możesz oczywiście wykonać większą partię, dodając więcej składników.

ZOBACZ TEŻ: MASECZKA, NA PUNKCIE KTÓREJ OSZALAŁY INTERNAUTKI! PRZYGOTUJESZ JĄ W PIĘĆ MINUT!

Jesteśmy zaintrygowane! Dajcie nam znać, czy spróbujecie!