Baza pod makijaż to istotny element idealnego makijażu, szczególnie, gdy mówimy o makijażu na wielkie wyjście. My niecodziennie sięgamy po tego typu „wspomagacze”, zazwyczaj jest to całkowicie zbędne. Ale gdy już sięgamy to chcemy, żeby produkt ten spełnił swoje zadanie w 100 procentach. Właśnie dlatego zainteresowała nas najnowsza baza pod makijaż od Tatcha…

ZOBACZ: OTO NAJLEPSZA BAZA POD PODKŁAD NA ŚWIECIE – BENEFIT – THE POREFESSIONAL [TEST]

Instagram to w dzisiejszych czasach potężne narzędzie, które pomaga znanym markom promować nowości. I m.in. tym sposobem baza pod makijaż od Tatcha stała się wielkim hitem od razu po premierze. Mowa o The Silk Canvas, czyli idealnie wygładzająca baza, która pozostawia na twarzy jedwabistą powłokę. Makijaż ma utrzymywać się o wiele dłużej niż bez użycia bazy, a sam produkt nie zapycha porów i nie powoduje wyprysków.

Producent zapewnia, że przygotowana bazą twarz znacznie ułatwia rozprowadzanie produktów na twarzy. Podkład prezentuje się idealnie, jak po użyciu Photoshopa. Być może to właśnie te zapowiedzi sprawiły, że baza wyprzedała się całkowicie w niecały… weekend! Produkt kosztuje niemało, bo ponad 50 dolarów (ok. 200 zł), ale jak widać dla kosmetykoholiczek nie stanowi to żadnego problemu!

ZOBACZ: TO DLATEGO TWÓJ MAKIJAŻ NIE JEST TRWAŁY!

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko liczyć na to, że uda nam się ją zdobyć w kolejnym „rzucie”!

Ta baza stała się hitem w kilka minut! Planujesz ją kupić? Teraz to niemożliwe

Ta baza stała się hitem w kilka minut! Planujesz ją kupić? Teraz to niemożliwe

Ta baza stała się hitem w kilka minut! Planujesz ją kupić? Teraz to niemożliwe

✨✨✨NEW & EARLY ACCESS✨✨✨ New! The Silk Canvas is a velvety priming balm that’s skin-protecting and makeup perfecting. Our friends at @sephora have made this treasure available early online for #VIB and Rouge beauties to preview! Visit the #linkinbio to learn more. The Silk Canvas is for both skincare lovers and makeup lovers. As skincare, it: ✔️Keeps pollution of out your skin ✔️Keeps hydration in your skin ✔️Keeps makeup (pigments, carrier oils) out of skin. Worn before makeup, it: ✔️Helps amplify color payoff for any cosmetics ✔️Helps makeup last longer ✔️Helps prevent clogged pores and breakouts from makeup. The Silk Canvas can be used as a primer for your face, eyes and lips! For all skin types. Watch our #instagramstories to see this treasure in action!

Post udostępniony przez TATCHA Beauty (@tatcha)