Allan Krupa postanowił zostać raperem i pójść w ślady… Maty. Syn Edyty Górniak pod pseudonimem Enso nagrał pierwszy singiel “Lambada”, który można posłuchać w sieci.

Kurt Zouma w tarapatach. Adidas zerwał umowę sponsorską z piłkarzem, który znęcał się nad kotem

W nagranym utworze 18-latek porusza temat narkotyków oraz rozprawia się z mediami.

Enso jak Mata? Syn Edyty Górniak rapuje

Czasy, w których rap wywodził się z ulic minęły bezpowrotnie. Teraz żeby zaistnieć w środowisku hip-hopowym nie ma żadnych ograniczeń. Wcześniej ten gatunek muzyczny zarezerwowany był dla wąskiej grupy ludzi, często wywodzących się z jednego osiedla lub miasta.

Obecnie karierę rapera może zrobić każdy, o czym świadczy sława Maty – syna znanego prawnika Marcina Matczaka. 22-latek zresztą nigdy nie ukrywał, że wywodzi się z uprzywilejowanej warstwy społecznej. Teraz w jego ślady poszedł Allan Krupa, syn Edyty Górniak, który pod pseudonimem Enso postanowił nagrać rapowy kawałek.

“Lambada”. Syn Edyty Górnika przeklina w utworze

W debiutanckim singlu “Lambada” porusza temat narkotyków oraz rozprawia się z medialnymi doniesieniami na swój temat. Nie brakuje oczywiście przekleństw. Już w pierwszych wersach syn Edyty Górniak wulgarnie nawiązuje do romskich korzeni swojej matki, której ojciec grał na gitarze w zespole Dona Vasyla.

Wow, co tu się porobiło, rety
Że młody cygan nagle tu wpie**** się na scenę
Wow, nie wierz temu, co piszą gazety
Polska się zatrzymała na tym jak jarałem szluga przed seafood station

Na teledysku zgodnie z obecnymi standardami nowej szkoły rapu nie brakuje markowych i drogich ubrań oraz luksusowych samochodów. Enso odpowiada również za warstwę muzyczną utworu.