Podczas spaceru po czerwonym dywanie na Met Gali 2022, gwiazda serialu „Euforia” Sydney Sweeney padła ofiarą catcallingu. Niewłaściwa prośba została uchwycona przez użytkowniczkę TikToka @saboomafu. O pokazanie piersi miał poprosić reporter obecny w Metropolitan Museum of Art.

@saboomafu

volume UP 🔊 at a loss for words tbh #metgala #nytimes

♬ original sound – sab

„Czy ktoś ma tam cycki takie jak ty?”, krzyczy do aktorki fotoreporter. „Chodź, pokaż nam te cycki!”, dodaje inna osoba. Wygląda na to, że Sweeney usłyszała żądanie, ale zdecydowała się nie wchodzić w interakcje i po prostu się z tego śmiała. „Powinien natychmiast zostać poproszony o wyjście z imprezy”, napisał jeden z fanów w sekcji komentarzy. „Sydney Sweeney zasługuje na coś lepszego i wszystkie zasługujemy na coś lepszego”, dodała inna obserwatorka.

Dziadkowie Sydney Sweeney skomentowali nagie sceny wnuczki w serialu „Euforia”

Rzecznik Met Gali wydał w t ej sprawie oświadczenie dla BuzzFeed News. „Właśnie zwrócono nam na to uwagę – i nie jesteśmy pewni, czy zarzut jest prawdziwy, ani kim mógł być reporter – ale z pewnością nie zgodzilibyśmy się, aby żaden z naszych gości był traktowany w tak nieprofesjonalny sposób”. Aktorka również postanowiła skomentować swoje uczestnictwo w gali Met, lecz nie odniosła się do owej oburzającej prośby.

Catcalling na Met Gali

„Szczerze, najlepsza impreza na czerwonym dywanie, jaką kiedykolwiek miałam”, napisała na Instagramie . „Dziękuję @toryburch za moje pierwsze spotkanie i tę niesamowitą sukienkę! nadal nie mogę uwierzyć, że ta cała noc była prawdziwa :).”
Sweeney – która w serialu „Euforia” gra Cassie Howard, przyznała wcześniej, że jej nagie sceny w serialu odciągają uwagę publiczności od poważnego traktowania jej jako aktorki. „Jestem bardzo dumna ze swojej pracy w „Euforii”. Myślę, że to świetny występ, ale nikt o tym nie mówi, bo się rozebrałam”, powiedziała w styczniowym wywiadzie dla The Independent.

Tegoroczni maturzyści powoływali się na… „365 dni”. Blanka Lipińska: „Przepraszam wszystkich polonistów”