Najlepszy prezent na święta dla męża lub chłopaka to taki, który zostanie zapamiętany na długie lata. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji, które warto rozważyć, poszukując idealnego podarunku. Masz dość kupowania skarpetek, koszul i książek jako prezentów świątecznych? Sprawdź nasze propozycje!

#1 Szybka jazda samochodem

Twój ukochany jest miłośnikiem prędkości i świetnej klasy samochodów? Idealnym prezentem dla takiego mężczyzny będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na profesjonalnym torze (do dyspozycji są m.in.: tor Poznań, tor Wrocław, tor Warszawa). Nissan GT-R, BMW M4, Chevrolet Corvette C7 to tylko niektóre z samochodów, które Twój chłopak może wybrać.

#2 Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2s1 Goździk

A co powiesz na prezent w klimacie Czterech Pancernych? Przejażdżka Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2s1 Goździk to prezent dla każdego miłośnika militariów, który do tej pory nie miał okazji z bliska zapoznać się z prawdziwym pojazdem wojskowym. Taki podarunek z pewnością wywoła wiele emocji i zapewni wspomnienia na długie lata!

prezent

#3 Ekstremalne strzelanie na strzelnicy bojowej

Wizyta na strzelnicy to wyjątkowo męski prezent, który pozwala odkryć w sobie wojownika. Podaruj swojemu mężczyźnie możliwość sprawdzenia celności i skuteczności w osiąganiu celu. W ramach pakietu znajduje się zwykle nie tylko strzelanie do celu, ale również zdobycie informacji na temat budowy broni, prawidłowej postawy strzeleckiej, zachowywania bezpieczeństwa i wypróbowanie kilku rodzajów broni (rewolwerów, strzelb gładkolufowych, karabinów maszynowych).

#4 Floating

Ten prezent znacząco różni się od dotychczas zaproponowanych. Floating to wyjątkowy sposób na relaks i doświadczenie swojego ciała. Obdarowany zostaje zamknięty w specjalnej kapsule wypełnionej cieczą o dużej wyporności. Unoszenie się w niej w całkowitej ciemności i ciszy pozwala na odkrycie możliwości swojego umysłu, które dotychczas były uśpione. Osoby, które poddały się temu wyjątkowemu doświadczeniu, powracają do niego wielokrotnie. Są zdania, że jest to najefektywniejszy sposób na pozbycie się stresu i złapanie dystansu do codzienności. To prezent idealny dla osób zestresowanych, obarczonych na co dzień dużą odpowiedzialnością w pracy i poszukujących efektywnej metody usuwania napięcia.

5. Degustacja ulubionego alkoholu

Twój ukochany jest miłośnikiem najbardziej męskiego trunku, jakim jest wysokogatunkowa whisky? Zafunduj mu spotkanie z ekspertem, który pozwoli cieszyć się pełnią doznań płynących z degustacji. Wiedza specjalistyczna i umiejętność odpowiedniego serwowania trunku to kluczowe elementy czerpania przyjemności ze spożywania tego alkoholu.

degustacja

Dla fanów piwa proponujemy kurs zwiększający wiedzę na temat poszczególnych gatunków tego alkoholu, a także kurs, dzięki któremu Twój chłopak dowie się, jak uwarzyć pierwszą warkę od podstaw.

#6 Nurkowanie

Jeśli Twój chłopak od lat marzy o tym, aby spróbować nurkowania, mamy dla Ciebie świetną propozycję. Voucher na nurkowanie umożliwia zapoznanie się z możliwościami, jakie daje ten sport, bez potrzeby wykupywania pełnego kursu certyfikowanego nurka. Na lekcji zapoznawczej ukochany zostanie zapoznany ze sprzętem, sposobem komunikowania się w trakcie przebywania pod wodą i innymi podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Zajęcia obejmują również praktyczne zajęcia w zbiorniku wodnym! Jakim konkretnie, zależy od lokalizacji wykupionego prezentu.

Zainteresował Cię ten temat? Więcej inspiracji znajdziesz w artykule: Jaki prezent na rocznicę ślubu dla Męża? – top 10 prezentów.

 

Artykuł sponsorowany