Święta zbliżają się wielkimi krokami. To wyjątkowa okazja, aby nie tylko obdarować najbliższych świątecznym prezentem, lecz przy okazji poczuć się kobieco i elegancko. WIBO specjalnie na tę okazję przygotowało swoje makijażowe propozycje.

Świąteczny makijaż WIBO to propozycja dla wszystkich Pań, które w nadchodzące święta chcą poczuć się wyjątkowo. Na tę okazję marka proponuje elegancki, rozświetlony makijaż, który dzięki rozświetlaczom w pudrze DIAMOND SKIN czy w kamieniu GLAMOUR SHIMMER zyska piękne zimowe rozświetlenie.

Styliści WIBO zachęcają również w tym sezonie do konturowania twarzy, wykorzystując paletę 3 STEPS FOR PERFECT FACE. Dzięki niej twarz nabierze smukłości oraz delikatnie rozświetlonej poświaty na tle lekko połyskującego różu. Wszystkie potrzebne odcienie zebrane zostały w jednej praktycznej paletce.

Bardziej poręcznym wariantem są także SECRET DUO i SECRET TRIO – sety rozświetlaczy o ciepłym odcieniu i lekkich brązów do korygowania owalu twarzy. Wyważona kompozycja kolorystyczna odcieni doskonale współgra z delikatnymi ustami i kolorystyką najnowszych pomadek GLOSSY NUDE nadając im subtelności i kobiecości.

Obowiązkowym wykończeniem całości make-up’u są mistrzowsko wytuszowane rzęsy maskarą volume QUEEN SIZE. Dopełnieniem świątecznego looku będzie też manicure. Błysk zagwarantują połyskujące, brokatowe lakiery do paznokci ROYAL MANICURE czy lakiery o trwałości żelowych paznokci INCREDIBLE GEL.

Bądź elegancka i kobieca podczas tych wyjątkowych, świątecznych chwil i obdaruj najbliższych tym, co lubisz najbardziej!

Najnowsza kolekcja WIBO dostępna na www.wibo.pl

Świąteczne nowości od Wibo!
Roświetlacz w pudrze Diamond Skin – 9,99 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Rozświetlacz w kamieniu Glamour Shimmer – 17,49 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Paleta 3 steps for perfect face – 16,99 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Rozświetlacz Secret Duo – 15,29 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Pomadka Glossy Nude – 11,59 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Maskara Volume Queen Size

Świąteczne nowości od Wibo!
Lakier Royal Manicure – 7,69 zł

Świąteczne nowości od Wibo!
Lakier Incredible Gel – 7,19 zł