Vanessa Hudgens uchodzi za jedną z najbardziej stylowych gwiazd Hollywood. I chociaż na jej koncie trudno szukać ambitniejszych ról, a od premiery High School Musical minęła już ponad dekada, zainteresowanie aktorką nie maleje.

Halloweenowe mani Vanessy Hudgens. Fani są przerażeni

Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę udającą się na lunch w towarzystwie mamy i chłopaka, również aktora, Austina Butlera.

Hudgens, jak zawsze stylowa, nawet na co dzień postawiła na modną stylizację. Wybrała proste jeansy w jasnym kolorze, które zestawiła z krótkim białym topem na ramiączkach i mulami na obcasie. Całość uzupełniła niedbałym koczkiem, przewiązanym frotką.

Vanessa Hudgens ma świetny sposób na pryszcze. I do tego bardzo skuteczny!

Gwiazda mimo braku makijażu prezentowała się naprawdę stylowo, udowadniając tym samym, że zasługuje na miano ikony stylu.

Jak nosić szalik. Najpiękniejsze sposoby stylizacji

Fani zwrócili jednak uwagę na jeszcze jedną kwestię – wagę aktorki. Twierdzą, że bardzo szczupła do tej pory aktorka znacząco przytyła. I trudno się z nimi nie zgodzić.

To ulubione buty fanek stylu boho. Podpowiadamy, jak je nosić

Podejrzewają, że może być to częścią przygotowania do roli. Aktorka bowiem już wcześniej przytyła do roli nastolatki w ciąży.

Co myślicie?