Świat mody opiera się na znajomościach, często osób znanych nam z pierwszych stron gazet bądź tych bardzo wpływowych, które chowają się w cieniu tych pierwszych. Są też takie znajomości, jak koneksje rodzinne, które również w tym świecie zdają się być pomocne. Alana Hadid ma wszystko: znanych przyjaciół, sławnego ojca oraz Gigi, Bellę i Anwara Hadid za rodzeństwo. Czy to jednak wystarczy, by stać się ikoną mody?

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID POKAZAŁA ZDJĘCIE, NA KTÓRYM GOŁYM OKIEM WIDAĆ, DO KOGO JEST PODOBNA

33-latka jest owocem miłości Mohameda Hadid i Mary Butler, poprzedniej żony ojca Gigi i Belli. Tak samo jak modelingowa trójka rodzeństwa Hadid, Alana jest czwartym dzieckiem Mohameda, które odziedziczy gigantyczną fortunę po ojcu milionerze.

Do tej pory Alana pracowała w branży mody z innej strony – była osobistą stylistką, pomagała ludziom ubierać się odpowiednio za wynagrodzenie oraz sama projektowała ubrania. Wygląda jednak na to, że pozazdrościła sukcesu Gigi i Belli, bo sama postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. Kilka dni temu Alana została przyłapana przez paparazzi na planie sesji zdjęciowej, gdzie pozowała bardzo naturalnie i wdzięcznie.

ZOBACZ TEŻ: Gigi Hadid: Mój ojciec był uchodźcą, nie byłam sławna od dziecka

Wiele osób nie wróży dziewczynie kariery ze względu na wiek (33 lata) oraz brak unikalnej urody. Część z nich zwala winę na podobieństwo do ojca, a nie do matki. Warto jednak zwrócić uwagę na jej figurę, która wygląda naprawdę świetnie.

Zobaczcie zdjęcia Alany. Myślicie, że zrobi tak spektakularną karierę jak Gigi czy Bella?