Gosia Andrzejewicz dołączyła do grona gwiazd, które regularnie odwiedzają siłownię i prowadzą zdrowy tryb życia. Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych coraz więcej celebrytek publikuje zdjęcia, na których pokazuje swoje naturalne oblicze. Zdecydowały się na to już m.in. Doda, Joanna Liszowska czy też Sylwia Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak w naturalnej wersji bez makijażu. Fani: „100 razy lepiej!”

Gwiazdy coraz chętniej rezygnują z makijażu i stawia na zdrową dietę i ćwiczenia. Piosenkarka Gosia Andrzejewicz również pokazała rezultaty swojej pracy. Na Instagramie opublikowała zdjęcie swojej nowej figury. Celebrytka pokazała spektakularną metamorfozę, którą udało jej się osiągnąć zaledwie w 3 miesiące!

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz

Piosenkarka obok zdjęcia dodała opis, z którego dowiadujemy się, że w tak krótkim czasie zmniejszyła obwód w pasie aż o 14 cm.

Doda w nowej fryzurze. Postawiła na dwa mocne kolory

Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki Jestem bardzo szczęśliwa, że tak się stało a przyjemnym skutkiem ubocznym naszych treningów okazało się wymodelowanie ciała jak po operacji u chirurga plastycznego.
dodaje celebrytka

Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem:

Wow super przemiana. Ja też zabieram się do roboty. Motywację już mam


Kochana wyglądasz fantastycznie. Mega zmiana motywujesz bardzo do ćwiczeń

Wow super Gosiu trzymaj tak dalej 

Gratuluję wyglądasz rewelacyjnie

Metamorfoza piosenkarki nie tylko bardzo spodobała się internautom, ale wiele osób napisało, że jej przemiana stała się dla nich inspiracją do tego, by zacząć pracować nad własną kondycją. Trzeba przyznać, że zmiana jest bardzo motywująca!