Mimo, że już dawno ogłoszono wyniki, cały internet nadal żyje rozdaniem Złotych Globów. Nic dziwnego – to pierwsza w tym roku impreza, która zgromadziła taką śmietankę towarzyską. A tam, gdzie jest wiele rozpoznawalnych twarzy, jest też wielu stylistów, makijażystów oraz fryzjerów, którzy zarywali noce, aby gwiazdy prezentowały się tak pięknie, jak wyglądają na zdjęciach, które oglądamy. To też świetna okazja na zainspirowanie się na początku 2019.

ZOBACZ TEŻ: SMOKEY EYES W 3 MINUTY? TO MOŻLIWE! (VIDEO)

My z naszej strony dopatrzyłyśmy się jednego, bardzo mocno widocznego trendu makijażowego, który jak widać, wraca prosto z lat ‘80. To właśnie wtedy kolorowe powieki były bardzo na topie. Oko miało się świecić i przyciągać mocnym pigmentem, najlepiej w kolorze neonu bądź estetycznie przenikających się zbliżonych barw. Dokładnie takie smokey eyes nosiły gwiazdy w niedzielę podczas rozdania Złotych Globów.

I tak oto obserwowaliśmy szafirowe oczy Lupity Nyong z pofarbowanymi, doklejanymi rzęsami, koralowe smokey Yvette Nicole Brown oraz czerwone, metaliczne oczy Lili Reinhart. Nie bez znaczenia były też pięknie rozblendowane, zielone oczy Camilli Belle, które zobaczyłyśmy z daleka. Ty też?

ZOBACZ TEŻ: Przerysowany MAKIJAŻ zamienił je w bestie! (Fluid wprost spływa im z twarzy – OHYDA!)

Tym samym zaczynamy też podejrzewać, że trend na smokey eyes, nie widziany od 2012 roku, ponownie wkroczy na czerwone dywany oraz eleganckie przyjęcia. Myślicie, że jest na to szansa?