Kim Kardashian najprawdopodobniej zatęskniła za swoją twarzą sprzed operacji. Od jakiegoś czasu regularnie publikuje zdjęcia „bez makijażu” i przeplata je tymi z dawnych lat. Tym razem nie jest inaczej. Celebrytka za wszelką cenę stara się zwrócić na siebie uwagę. Z jakim skutkiem? Zobaczcie same!

Zdjęcie przedstawia Kim Kardashian i jej przyjaciółkę Sarę Howard. Miały wtedy zaledwie 17 lat. Ich przyjaźń przetrwała dwadzieścia. O dziwo, ponieważ internauci wciąż twierdzą, że Kim często wykorzystuje przyjaciółkę do promocji samej siebie.

ZOBACZ TEŻ: TERAZ JUŻ NA POWAŻNIE… KIM KARDASHIAN W KOŃCU POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU

Młoda Kardashianka pozuje z przyjaciółką w szmaragdowej sukience z wielkim dekoltem. Na zdjęciu dostrzeżmy również spinki, które w ostatnim czasie Kim Kardashian tak usilnie stara się promować. Patrząc na fotografię, nie można oprzeć się wrażeniu, że do sukienki dopasowane kolorystycznie są nie tylko spinki, ale i cień do powiek!

Kim zwierzyła się pod zdjęciem, że zielone cienie na powiekach to zasługa jej przyjaciółki, która zainteresowała ją kosmetykami, pokazując jej zestaw produktów Make Up Forever! Czy to rozpaczliwa próba udowodnienia swoim fanom, że jej marka KKW Beauty powstała na bazie miłości do makijażu, a nie wyłącznie wielkiej ekscytacji wpływającą na konto gotówką?

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN DODAŁA ZMYSŁOWE ZDJĘCIE. FANI: TO GANGRENA I GRZYBICA!

Przyznajcie, Kim na zdjęciu z 1997 roku wygląda całkiem naturalnie i świeżo.