Niejednokrotnie można usłyszeć historię o nieudanej wizycie u fryzjera lub kosmetyczki. O ile jednak złe cięcie włosów albo niedbale zrobione paznokcie nie mają większych konsekwencji, to historia tej kobiety jest przerażająca…

40-letnia Sheriah Harrison będzie pamiętać to wydarzenie do końca życia. Gdyby nie szybka reakcja lekarzy wizytę w tureckiej klinice medycyny estetycznej mogła przypłacić własnym życiem. Kobieta do tej pory odczuwa skutki przeprowadzonego zabiegu, ale na całe szczęście jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

SŁYNNE PATENTY NA PŁASKI BRZUCH, KTÓRE NIE DZIAŁAJĄ

Wszystko zaczęło się, kiedy Sheriah znalazła w internecie informację o jednej z tureckich klinik. Na ich stornie wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie, dlatego kobieta zdecydowała się zaryzykować. Wpłaciła 5000 funtów i kupiła bilety lotnicze, wtedy jeszcze nie wiedziała co czeka ją na miejscu.

Sheriah zależało głownie na pozbyciu się rozstępów i nadmiaru skóry, wykonujący zabieg lekarze powiedzieli, że nie ma żadnych przeszkód, by wykonać operację. Jednak kilka dni po operacji sytuacja zaczęła wyglądać bardzo źle.

Kiedy rodzina Sheriah zobaczyła w jakim jest stanie, natychmiast interweniowali. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Wielkiej Brytanii. Była w bardzo złym stanie, a lekarze stwierdzili, że miała początek sepsy, co mogło doprowadzić nawet do jej śmierci.

WŁOSY ŁONOWE – GOLIĆ CZY NIE? (ZEBRAŁYŚMY OPINIE FACETÓW)

Kobieta spędziła kolejny miesiąc w szpitalu i chociaż minęło już kolejnych kilka miesięcy od dramatycznych wydarzeń, nadal odczuwa skutki.

Skorzystała z usług podejrzanej kliniki. Operacja mogła skończyć się śmiercią
Foto: dailystar.co.uk
Skorzystała z usług podejrzanej kliniki. Operacja mogła skończyć się śmiercią
Foto:dailystar.co.uk