O tym, że Huda Kattan zbudowała prężnie funkcjonującą firmę kosmetyczną, zaczynając we własnej kuchni, przekonywać nikogo nie trzeba. O tym, że jej nazwisko w branży beauty znaczy dużo, też raczej nie. Sama Huda postanowiła to wykorzystać, pomagając najmłodszej siostrze wypuścić własną linię perfum o nazwie Kayali. Właśnie pokazała pierwsze 2 butelki!

ZOBACZ TEŻ: KWOTA, KTÓRĄ HUDA KATTAN WYDAJE MIESIĘCZNIE NA KOSMETYKI JEST POWALAJĄCA!

Mona Kattan jest najmłodszą z 3 sióstr Kattan. Najstarszą jest Alya, a środkowym dzieckiem jest właśnie Huda. To właśnie ona zbudowała Huda Beauty zaczynając od tworzenia kosmetyków we własnej kuchni. W chwili obecnej zatrudnia masę osób i co kilka tygodni wypuszcza nowy produkt.

Nie popełnimy błędu, jeśli w tej chwili napiszemy, że osiągnęła sukces.

Postanowiła sama na tym skorzystać i zachęciła siostrę do wypuszczenia linii perfum. Noszą nazwę Kayali. Do wyboru będą 4 zapachy zamknięte w 4 różnych buteleczkach: Eliksir, Cytrus, Piżmo oraz Wanillia.

ZOBACZ TEŻ: Wszyscy oszaleli na punkcie T-REX HANDS! Ty też zrobisz sobie takie selfie?!

Ośmiokątna buteleczka z diamentem na samym szczycie jest wielkim ukłonem sióstr Kattan ku tradycyjnym zapachom z Bliskiego Wschodu. Do amerykańskiej Sephory mają trafić już 16 listopada, każda z nich ma mieć po 100 ml. Cena? 118 dolarów za flakonik.

Przy okazji warto wspomnieć, że Huda wraz z siostrą pracują nad linią kosmetyków pielęgnacyjnych. Wszystkie mają być wegańskie, a ich produkcja ma się odbywać w Azji.

Lubicie produkty Hudy?