Świeżo upieczona mama Sienna Miller po narodzinach pierwszego dziecka całkowicie przewartościowała swoje dotychczasowe życie. O tym jak bardzo zmieniło się jej podejście w kluczowych sprawach możecie dowiedzieć się ze styczniowego numeru brytyjskiej edycji Harper’s Bazzar.

Wcześniej jeszcze spieszymy dodać, że zdjęcie gwiazdy wykonał David Slijpe, a na okładce Siena jest ubrana w sukienkę z kolekcji Chloe wiosna 2013.

Poniżej kilka cytatów z wywiadu z gwiazdą.

O radości macierzyństwa
To najbardziej surrealistyczne dzieło, jakie w ogóle można stworzyć. Żyłam z tym nowym życiem ukrytym w moim brzuchu, z jej oczami, ze wszystkich, z każdą najmniejszą nawet cząstką. Oczekiwałam więc, że będzie jakby przedłużeniem mnie samej mnie (…), dopiero później zrozumiałam, że jesteśmy dwiema zupełnie odrębnymi istotami, choć oczywiście mocno zen sobą związanymi. To najlepsza rzecz na świecie. Mogłabym zostawać matką jeszcze milion razy. Robić to nawet każdego dnia. Pokochałam to.

O stosunku do ciała
Obecnie ciało jest dla mnie czymś zupełnie innym niż dawniej. Nie jest już moje – nie zwracam nawet uwagi na jego mankamenty czy inne kwestie natury estetycznej. Dopiero teraz rozumiem do czego służą piersi; mam ogromny szacunek do ciała, bo wreszcie wiem po co tak naprawdę ono jest.

Sienna Miller w Chloe