Sezon 5 The Crown: Elizabeth Debicki w „sukience zemsty” księżnej Diany
Nadchodzi piąty sezon The Crown ! Tak więc, jeśli jeszcze nie przebrnęłaś przez czwarty sezon The Crown na Netflix, sugerujemy, abyś zrobił to w trybie pilnym. Produkcja piątego sezonu The Crown już trwa, a Netflix ostatecznie potwierdził datę premiery.

Iga Krefft jak księżna Diana. Ta stylizacja zwali Cię z nóg

Elizabeth Debicki w „sukience zemsty” księżnej Diany

Co bardziej ekscytujące do sieci właśnie wypłynęły zdjęcia Elizabeth Debicki, która odtwarza jeden z najbardziej kultowych momentów modowych księżnej Diany. Aktorka został zauważony na planie w kultowej „sukni z zemsty” Diany i wyglądała niesamowicie. Podobieństwo jest naprawdę niesamowite.
Słynna sukienka Dianę zyskała popularność w 1994 roku dzięki imprezie Vanity Fair w Serpentine Gallery. Nazwano ją „suknią zemsty”, ponieważ Diana miała ją na sobie tego samego wieczoru, kiedy w telewizji premierowo ukazał się film dokumentalny „ Charles: The Private Man, The Public Role ”. Po raz pierwszy przyznał się w nim narodowi, że nie był „wierny i honorowy” w swoim małżeństwie z Dianą.

W październiku raport The Sun ujawnił, że piąty sezon może zawierać przełomowy wywiad między Martinem Bashirem i księżną Dianą po jej rozstaniu z księciem Karolem w 1995 roku. „Twórcy The Crown postrzegają wywiad jako kluczowy moment w serii piątej” – powiedziało źródło. „The Crown ma doświadczenie w zagłębianiu się w obszary historii rodziny królewskiej, które ta wolałaby zostawić dla siebie”.

Możemy się również spodziewać, że przemówienie królowej, wygłoszone w 40. rocznicę jej sukcesji, będzie centralnym punktem w nadchodzącym sezonie. We wrześniu ogłoszono, że serial powróci w listopadzie 2022 roku. Krążyły plotki, że sezon piąty The Crown będzie ostatnią w historii serią, ale wkrótce plotki te wyjaśniono. Producenci przyznali, że przed nami co najmniej dwa nowe sezony The Crown.

5 genialnych zastosowań pestki awokado, o których nie miałaś pojęcia!

Sonda

The Crown

Oglądałaś poprzednie sezony "The Crown"?

Sonda

sex w wielkim mieście

Cieszycie się, że serial powraca?