Selena Gomez bez wątpienia zalicza się do grona najpiękniejszych gwiazd. Młoda artystka jest też jedną z najbardziej lubianych postaci show-biznesu na całym świecie. Zniewala urodą, zachwyca talentem i ujmującą osobowością. Fani cenią ją za szczerość oraz „normalność” – artystka pomimo olbrzymiej sławy wciąż pozostaje bowiem zwykłą dziewczyną.

Selena Gomez pogrążona w depresji? Jej wygląd zaniepokoił fanów

Niestety, ciągłe życie na świeczniku odbiło się negatywnie na jej zdrowiu psychicznym i gwiazda od lat zmaga się z  poważną depresją. W ostatnim czasie fani znów byli zaniepokojeni jej gorszym stanem, który miał wiązać się z medialnym ślubem jej byłego chłopaka Justina Biebera.

Hailey Baldwin i jej welon. Zapoczątkuje nową modę ślubną?

Wszystko wskazuje jednak na to, że gorszy nastrój był tylko chwilowy, a paparazzi właśnie przyłapali Selenę przed domem byłego członka One DirectionNialla Horana. Od dłuższego czasu plotkuje się, jakoby tę dwójkę łączyła bliższa zażyłość, a najnowsze zdjęcia zdają się tylko potwierdzać te domysły.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Piosenkarka nawet na co dzień stawia na stylizacje, zgodne z najnowszymi trendami. Postawiła na niezwykle modne w tym sezonie bermudy i luźną bluzę. Swobodną stylizację uzupełniła stylową torbą od Louis Vuitton, a w drugiej ręce z kolei dzierżyła siatkę pełną lodów.

Selena Gomez bez makijażu i w skromnej fryzurze zapomina o Justinie Bieberze

Fani cieszą się, że ich idolka zaczyna układać sobie życie i mają nadzieję, że nareszcie zazna szczęścia.

Trzymacie za nią kciuki?