Gwiazdy uwielbiają spektakularne metamorfozy, a mistrzyniami w natychmiastowej zmianie wyglądu są oczywiście siostry Kardashian. W zaledwie jeden dzień potrafią przejść od długich blond pasm do krótkiego boba w odcieniu ciemnej czekolady.

Ten manicure króluje na Instagramie. Trend przywróciła Selena Gomez

Selena Gomez również uwielbia zaskakiwać swoich fanów nowymi pomysłami na fryzury. Co prawda nie jest zwolenniczką peruk, za to często wybiera oryginalne sposoby stylizacji włosów – od wysokiego kucyka po perfekcyjnie proste pasma i eleganckie fale. Na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się w doskonały sposób. Ale nie tylko podczas wielkich wyjść jej włosy wyglądają zachwycająco.

Wieloletnie fryzjera gwiazd Marissa Marino opublikowała zdjęcie Seleny w delikatnym ombre z jasnobrązowymi końcówkami. W tym przypadku to jednak nie koloryzacja wzbudziła największe zainteresowanie, ale tekstura włosów.

Selena Gomez zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na drastyczne cięcie

Gwiazda zdecydowała się pokazać jak wyglądają jej naturalne pasma, jeszcze przed stylizacją. Fani piosenkarki byli zachwyceni fryzurą. I nic dziwnego, jej naturalne, kręcone włosy wyglądają pięknie!